Jesteśmy laureatem konkrusu
GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii

Nowoczesne
technologie

Pomagające firmom
i instytucjom

Dowiedz się więcej

O firmie

Istniejemy na rynku od 1993 roku. Początkowo specjalizowaliśmy się w zabezpieczaniu obiektów przemysłowych, usługowych, handlowych i produkcyjnych. Obecnie skupiamy się na monitorowaniu pojazdów oraz bramkach biometrycznych.

Nasze usługi świadczymy z dużą starannością. Dbamy o potrzeby klienta. Projekty opracowujemy według indywidualnych wymagań. Uczciwość, bezpieczeństwo i zaufanie są naszą wizytówką.

Nasza siła leży także w bliskości z klientami – geograficznej i międzyludzkiej. Wspieramy klientów nie tylko w kwestii wprowadzania i stosowania naszych produktów w ich odpowiednim środowisku systemowym, ale także reagujemy elastycznie na indywidualne potrzeby rozwiązań.

Piotr Kaczmarek
Właściciel

Monitorowanie pojazdów
Zamiast wierzyć - sprawdzaj

Nasz system monitorowania pojazdów pozwala w czasie rzeczywistym sprawdzać położenie pojazdu i jego stan. Dzięki niemu zwiększają Państwo bezpieczeństwo swoich kierowców i bezpieczeństwo na drodze, ponieważ automatycznie wykrywane są niebezpieczne sytuacje. Ponadto możesz zaoszczędzić dzięki precyzyjnym wskaźnikom zużycia paliwa. Czas montażu naszego systemu jest krótki, a termin dostosujemy do Państwa potrzeb. Obsługa systemu jest bardzo łatwa i intuicyjna.

Jeśli prowadzą Państwo firmę transportową bądź część firmy stanowi stale przemieszczająca się flota samochodowa (lub flota innych pojazdów), nasze rozwiązanie będzie dla Państwa strzałem w dziesiątkę. Kontrola nad Państwa flotą będzie łatwa i przyjemna.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Historia naszej firmy

W przeszłości świadczyliśmy usługi z zakresu zabezpieczenia obiektów, takich jak:

historia

Systemy alarmowe

historia

Telewizja przemysłowa

historia

Sieci komputerowe

historia

Domofony

historia

Systemy antenowe

historia

Systemy nagłośnieniowe

historia

Kontrola dostępu

historia

Interkomy

historia

Systemy przeciwpożarowe

historia

Automatyka budynkowa

Nasze rozwiązania charakteryzuje stabilność działania, niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, nie idziemy na kompromisy.

Kadra profesjonalnych programistów i inżynierów zapewni najwyższą jakość zarówno od strony oprogramowania, jak i fizycznego wykonania naszych produktów. Nie oszczędzamy i nie idziemy na łatwiznę. Gwarantujemy stabilność działania naszych rozwiązań oraz ich użyteczność.

OPINIE KLIENTÓW

Na Pana Piotra zawsze można liczyć. Realizacja wykonana profesjonalnie, terminowo, wszystko zrobione na czas. Nie jest to pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z usług firmy Petrovision oraz na pewno nie ostatni.

Łukasz P., Warszawa

Dzięki użyciu systemu Autobserwacja nie mamy już problemów z ginącym paliwem. Dodatkowo jest lepsza kontrola nad flotą, można zapobiec wielu problemom. Koszt systemu jest nieporównanie niski do tego, jakie daje on nam korzyści. Jedyne czego żałuę, to że nie zainstalowaliśmy sobie tego systemu wcześniej.

Przemysław R., Bydgoszcz
Fundusze Europejskie

PETROVISION PIOTR KACZMAREK realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zakup usługi doradczej o charakterze prorozwojowym polegającej na wsparciu prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstwa poprzez wejście na nowe rynki zbytu i rozszerzenie oferty produktowej przedsiębiorstwa. Kwota dofinansowania: 104 348,75 zł.

Fundusze Europejskie

PIOTR KACZMAREK PETROVISION realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Ekspansja eksportowa firmy PETROVISION Piotr Kaczmarek na rynkach Zatoki Perskiej”

Celem projektu jest budowa międzynarodowej sieci sprzedaży rejestratorów GPS i technologii informatycznej autorstwa Petrovision poprzez pozyskanie partnerów handlowych na wybranych rynkach krajów Zatoki Perskiej

Dofinansowanie projektu z UE: 93 200 PLN