Monitorowanie autobusów

Zapewnij bezpieczeństwo swojej flocie i dzieciom dzięki monitoringowi GPS autobusów

Właściciele floty autobusowej mogą zaoszczędzić pieniądze, a rodzice mogą być pewni, że ich dzieci są bezpieczne podczas podróży autobusem dzięki monitorowaniu GPS. Monitoruj lokalizację, stan paliwa i stan pojazdu, aby mieć pewność, że Twój autobus jest zawsze sprawny.

Dowiedz się więcej

Miej oko na swoją flotę i dzieci dzięki monitoringowi GPS autobusów

Niższe koszty, większe bezpieczeństwo

Uzyskaj wgląd w czasie rzeczywistym w zużycie paliwa, stan pojazdu i lokalizację swoich autobusów, aby zaoszczędzić pieniądze w swojej firmie.

Jeśli jesteś rodzicom, masz wiedzę na temat bezpieczeństwa swoich dzieci podczas wycieczek szkolnych i obozów letnich. Nasza usługa monitorowania GPS pozwoli Ci zachować kontrolę przez cały czas.

Skontaktuj się z nami w sprawie monitorowania autobusów
Monitorowanie autobusów
Zapewnij bezpieczeństwo swoim pasażerom i oszczędzaj pieniądze

Zapewnij bezpieczeństwo swoim pasażerom i oszczędzaj pieniądze

Monitoring autobusów to klucz do oszczędności i zapewnienia bezpiecznej podróży pasażerom. Monitoruj lokalizację swojego autobusu, stan paliwa i stan pojazdu w czasie rzeczywistym – wszystko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Zapewnij bezpieczeństwo swoim pasażerom i oszczędzaj pieniądze dzięki monitoringowi GPS autobusów.

Bezpieczeństwo twojego dziecka dzięki monitoringowi autobusu

Kiedy musisz zostawić swoje dziecko pod opieką kierowcy autobusu, upewnij się, że jest bezpieczne i pewne dzięki monitoringowi GPS. Monitoring autobusu z dziećmi w czasie rzeczywistym pozwala Ci wiedzieć, gdzie jest autobus przez cały czas, dając Ci pewność, że Twoje dziecko jest pod opieką podczas podróży.

Bezpieczeństwo twojego dziecka dzięki monitoringowi autobusu

Wybrane funkcje

Na co pozwala nasz system?

Pewne stany autobusu mogą być monitorowane w czasie rzeczywistym. Możliwe jest także otrzymanie alarmu z przekroczenia określonych limitów. Zapamiętane wartości są prezentowane w formie wykresu i udostępniane za pomocą portalu.

Zarządzaj swoimi potrzebami i kontroluj zużycie paliwa w autobusie - monitorowanie autobusu przez naszą aplikację obniży koszty w twojej firmie.

Portal lokalizacji pojazdów umożliwia śledzenie i lokalizację pojazdów w czasie rzeczywistym. W dowolnym czasie możliwe jest przejrzenie przejechanych tras.

Za pomocą portalu można uzyskać szereg ważnych informacji w celu optymalizacji czasu pracy i kontroli autobusu.

Jest to narzędzie do lokalizowania i śledzenia pojazdów, maszyn i innych środków transportu, które nie mogą poruszać się poza ściśle określonym obszarem.

Dane z tachografu dostępne będą w postaci pliku DDD. Jest to standar, jeśli chodzi o monitorowanie floty samochodowej i autobusowej.

Steruj swoim autobusem zdalnie, nie odchodząc od komputera. Możesz też zdalnie włączyć i wyłączyć silnik.

Zmniejsz ryzyko kradzieży autobusu, gdy zapomnisz je zamknąć lub twój pracownik zapomni. Oferujemy monitoring auta na parkingu, nie tylko w ruchu.

Delegacje i diety zagraniczne - na to również pozwala nasz monitoring aut GPS.

Możesz komunikować się z naszym systemem poprzez API, dzięki czemu monitorowanie floty samochodowej czy floty innego rodzaju jest jeszcze łatwiejsze..

Upewnij się, że autobus jest prowadzony przez właściwego kierowcę. Dodatkowo zabezpieczasz w ten sposób auto przed kradzieżą.

Jeśli paliwo wycieka ze zbiornika bądź jest przez kogoś kradzione, zostaniesz powiadomiony.

Podgląd na status zapłonu pojazdu.

Motywacja do ekonomicznego i poprawnego stylu jazdy - zwiększasz bezpieczeństwo swoich autobusów, pasażerów, kierowców oraz innych uczestników ruchu drogowego

Dzięki naszym rozszerzonym funkcjom zabezpieczającym zmniejszasz ryzyko kradzieży autobusu i zwiększasz prawdopodobieństwo jego szybkiego odnalezienia w przypadku kradzieży

Dla kogo?
Do kogo kierujemy ofertę monitorowania autobusów?

Oferta monitorowania autobusów jest skierowana do firm posiadających flotę autobusową i zajmujących się przewozem osób. Zainteresowane mogą być także szkoły, organizujące wycieczki autobusowe dla swoich uczniów. Dzięki temu rodzice mogą mieć wgląd w to, gdzie znajduje się autobus, jaki jest stan autobusu i czy wszystko jest w porządku bez ciągłego kontaktowania się z dzieckiem.

Zamów monitorowanie autobusu

Łatwość użytkowania
Śledź z dowolnego urządzenia

Nasz system jest najlepszym narzędziem do monitorowania położenia autobusów oraz ich stanu. Jako eksperci z dziedziny telematyki, oferujemy Państwu efektywny i łatwy w obsłudze system, który przynosi wymierne korzyści w zarządzaniu pojazdów! Mogą z niego korzystać zarówno właściciele firm, jak i rodzice troszczący się o swoje dzieci na wycieczkach szkolnych czy koloniach.

Do śledzenia można używać aplikację przeglądarkową na dowolnym komputerze czy laptopie, a także aplikacji mobilnych na smartfonach i tabletach na systemach Android i iOS.

Śledzenie GPS autobusu jest dzięki naszej aplikacji proste, wygodne i przy tym tanie.

Zamów monitoring autobusu

Najczęściej zadawane pytania dotyczące monitorowania autobusów

Jaka jest dokładność urządzeń do śledzenia GPS autobusów?

Dokładność urządzeń wynosi do 0.5 m. Więc jeżeli autobus przemieści się choćby o kilka metrów, nasz system to wykryje.

Ile czasu trwa montaż urządzenia?

Montaż urządzenia zajmuje z reguły około godzinę, zależy to jednak od marki pojazdu i podobnych czynników.

Czy urządzenie jest objęte gwarancją?

Tak, wszystkie nasze urządzenia są objęte 24-miesięczną gwarancją.

Czy aplikacja pozwala monitorować autobus podczas postoju?

Tak, monitorowanie odbywa się również w trakcie postoju pojazdów.

Czy będę mieć wgląd w to, gdzie znajduje się autobus z moim dzieckiem?

Tak, nasza aplikacja pokazuje położenie autobusu w czasie rzeczywistym, 24 h na dobę z dokładnością do 0.5 m. Rodzice dzieci na wycieczce mogą mieć dostęp do aplikacji i monitorować stan i położenie autobusu.

Nasza oferta śledzenia GPS obejmuje także:

Monitorowanie floty samochodowej

Monitorowanie floty samochodowej

Oferujemy monitorowanie samochodów ciężarowych, osobowych, autobusów, firm taksówkarskich, firm zajmujących się wynajmem pojazdów. Nasze urządzenia można zainstalować nie tylko w samochodach, ale też na motocyklach czy statkach wodnych. Oferta skierowana jest do firm, instytucji i osób indywidualnych.
Dowiedz się więcej
Monitorowanie cennych ładunków

Monitorowanie cennych ładunków

Przewozisz lub wysyłasz cenny ładunek? Nie ryzykuj jego utraty. Nasze urządzenia mogą śledzić położenie paczek zawierających urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, biżuterię i inne wartościowe przedmioty. Są w stanie wysyłać i odbierać sygnał nawet w pojemnikach aluminiowych.
Dowiedz się więcej
Monitorowanie pojazdów na 1 dzień

Monitorowanie pojazdów na 1 dzień

Pożyczasz swojemu dziecku, rodzeństwu lub rodzicom auto? A może martwisz się o swojego męża lub żonę? Warto w takiej sytuacji zainstalować urządzenie śledzące GPS, dzięki któremu będziesz znać położenie i stan pojazdu przez określony czas - 1 dzień, tydzień, miesiąc.
Dowiedz się więcej

Nasze rozwiązania charakteryzuje stabilność działania, niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, nie idziemy na kompromisy.

Kadra profesjonalnych programistów i inżynierów zapewni najwyższą jakość zarówno od strony oprogramowania, jak i fizycznego wykonania naszych produktów. Nie oszczędzamy i nie idziemy na łatwiznę. Gwarantujemy stabilność działania naszych rozwiązań oraz ich użyteczność.

Nasze urządzenia służące do śledzenia GPS charakteryzują się bardzo wysoką dokładnością (do 0.5 m) oraz bogatym zakresem funkcji. Jeśli posiadasz flotę aut osobowych, autobusów czy ciężarówek, chcesz śledzić prywatne auto przez 1 dzień lub monitorować położenie GPS cennego ładunku - nasze rozwiązania są wlaśnie dla Ciebie.

OPINIE KLIENTÓW

Na Pana Piotra zawsze można liczyć. Realizacja wykonana profesjonalnie, terminowo, wszystko zrobione na czas. Nie jest to pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z usług firmy Petrovision oraz na pewno nie ostatni.
Łukasz P., Warszawa
Dzięki użyciu systemu Autobserwacja nie mamy już problemów z ginącym paliwem. Dodatkowo jest lepsza kontrola nad flotą, można zapobiec wielu problemom. Koszt systemu jest nieporównanie niski do tego, jakie daje on nam korzyści. Jedyne czego żałuę, to że nie zainstalowaliśmy sobie tego systemu wcześniej.
Przemysław R., Bydgoszcz
Monitorowanie autobusu pozwala mi spać spokojnie, gdy moje dziecko jest na wycieczce szkolnej. Wiem, gdzie znajduje się autobus, mogę to sprawdzić o każdej porze dnia i nocy. Nie muszę co chwilę dzwonić do córki i pytać, czy wszystko w porządku.
Jolanta G., Poznań
Fundusze Europejskie

PETROVISION PIOTR KACZMAREK realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zakup usługi doradczej o charakterze prorozwojowym polegającej na wsparciu prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstwa poprzez wejście na nowe rynki zbytu i rozszerzenie oferty produktowej przedsiębiorstwa. Kwota dofinansowania: 104 348,75 zł.

Fundusze Europejskie

PIOTR KACZMAREK PETROVISION realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Ekspansja eksportowa firmy PETROVISION Piotr Kaczmarek na rynkach Zatoki Perskiej”

Celem projektu jest budowa międzynarodowej sieci sprzedaży rejestratorów GPS i technologii informatycznej autorstwa Petrovision poprzez pozyskanie partnerów handlowych na wybranych rynkach krajów Zatoki Perskiej

Dofinansowanie projektu z UE: 93 200 PLN