Nasza aplikacja wspiera e-TOLL

Miło nam poinformować, że nasza aplikacja wspiera system e-TOLL i jest z nim kompatybilna.

System e-TOLL jest obowiązkowy dla wszystkich pojazdów samochodowych oraz zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony, a także dla autobusów niezależnie od ich dopuszczalnej masy całkowitej.

Zgodnie z Ustawą z dnia 6 maja 2020 roku o zmianie ustawy o drogach publicznych oraz niektórych innych ustaw, elektroniczny pobór opłat obowiązuje w Polsce na autostradach płatnych, drogach szybkiego ruchu oraz wybranych drogach krajowych.

Informacje o urządzeniu

Urządzenie nasze posiada wbudowany akumulator, który pozwala na nieprzerwaną pracę przez około 17-24 godzin po odłączeniu zasilania od instalacji pojazdu.

Jednocześnie urządzenie posiada wewnętrzną kartę pamięci na wypadek zaniku sygnału GSM. Po odzyskaniu łączności, zaległe dane są zrzucane, więc nie ma zagrożenia do przesłania danych do systemu E-toll. Karta pozwala na jazdę ok. 30-50 dni bez łączności GSM.

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo gromadzenia i przechowywania danych, żeby nie narazić się na ryzyko utraty danych, a co za tym idzie, kary za wykonany przejazd drogą płatną. Decydując się na nasz produkt, nie muszą się Państwo o to martwić. 

Urządzenia nasze są produktem w całości zaprojektowanym i wyprodukowanym w Polsce – łącznie z oprogramowaniem obsługującym urządzenia i aplikację do zarządzania flotą pojazdów.

Nasze urządzenie dostało wyróżnienie na targach gitex.com w Dubaju, które odbyły się w dniach 17-21 października br. i uwieńczone podpisaniem wielu kontraktów na dostawy dla kilku państwa zatoki Perskiej. Więcej o tym na stronie: https://petrovision.pl/vehicle-monitoring/

Ceny

Ceny promocyjne obowiązują do 30 listopada

Cena za 1 szt. urządzenia wynosi 370 PLN 299 PLN netto (ZSL).

Koszt abonamentu za 1 miesiąc: 20 PLN 13 PLN netto.

Istnieje także możliwość zakupienia urządzenia z rocznym lub dwuletnim abonamentem – wówczas łączny koszt urządzenia i abonamentu jest niższy.

12 miesięczny abonament z 1 urządzeniem – 400 zł netto.

24 miesięczny abonament z 1 urządzeniem – 580 zł netto.

Nie pobieramy opłaty za aktywację. Nie ma żadnych ukrytych kosztów – działamy w sposób przejrzysty.

Koszt montażu urządzenia wynosi 150 PLN netto za 1 szt.

Możliwy też jest samodzielny montaż. Instrukcja montażu zostaje wysłana na życzenie. 

Istnieje możliwość podłączenia urządzenia pod tzw. „zapalniczkę” (OBU), doliczony zostanie wtedy koszt 10 PLN netto do każdego urządzenia.

Gwarancja jest 24-miesieczna. Oferta obejmuje wszystkie możliwe ulgi przy podanej ilości pojazdów.

Jednocześnie informuję, że przewidziany jest zwrot kosztów za urządzenia związane z poborem opłat w systemie e-toll: https://www.pit.pl/aktualnosci/500-zl-ulgi-na-dostosowanie-pojazdu-do-systemu-e-toll-1005573

Dodatkowo w ramach abonamentu otrzymują Państwo dostęp do naszego portalu, na którym można śledzić Państwa pojazdy, sporządzać raporty oraz wykonywać mnóstwo innych czynności. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI poprzez formularz

lub zadzwoń:

Tel.: +48 22 873 31 95
Kom. +48 501 265 097

Nasze rozwiązania charakteryzuje stabilność działania, niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, nie idziemy na kompromisy.

Kadra profesjonalnych programistów i inżynierów zapewni najwyższą jakość zarówno od strony oprogramowania, jak i fizycznego wykonania naszych produktów. Nie oszczędzamy i nie idziemy na łatwiznę. Gwarantujemy stabilność działania naszych rozwiązań oraz ich użyteczność.

OPINIE KLIENTÓW

Na Pana Piotra zawsze można liczyć. Realizacja wykonana profesjonalnie, terminowo, wszystko zrobione na czas. Nie jest to pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z usług firmy Petrovision oraz na pewno nie ostatni.
Łukasz P., Warszawa
Dzięki użyciu systemu Autobserwacja nie mamy już problemów z ginącym paliwem. Dodatkowo jest lepsza kontrola nad flotą, można zapobiec wielu problemom. Koszt systemu jest nieporównanie niski do tego, jakie daje on nam korzyści. Jedyne czego żałuę, to że nie zainstalowaliśmy sobie tego systemu wcześniej.
Przemysław R., Bydgoszcz
Fundusze Europejskie

PETROVISION PIOTR KACZMAREK realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zakup usługi doradczej o charakterze prorozwojowym polegającej na wsparciu prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstwa poprzez wejście na nowe rynki zbytu i rozszerzenie oferty produktowej przedsiębiorstwa. Kwota dofinansowania: 104 348,75 zł.

Fundusze Europejskie

PIOTR KACZMAREK PETROVISION realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Ekspansja eksportowa firmy PETROVISION Piotr Kaczmarek na rynkach Zatoki Perskiej”

Celem projektu jest budowa międzynarodowej sieci sprzedaży rejestratorów GPS i technologii informatycznej autorstwa Petrovision poprzez pozyskanie partnerów handlowych na wybranych rynkach krajów Zatoki Perskiej

Dofinansowanie projektu z UE: 93 200 PLN