Monitorowanie wartościowych ładunków

Chroń swój cenny ładunek dzięki monitorowaniu w czasie rzeczywistym

Dzięki naszym usługom śledzenia GPS możesz monitorować i chronić swój cenny ładunek czasie rzeczywistym, zapewniając mu bezpieczeństwo i ochronę.

Dowiedz się więcej

Miej oko na swoje cenne przedmioty przez cały czas

Niższe koszty, większe bezpieczeństwo

Monitoring GPS cennych i wysokowartościowych ładunków pomoże Ci monitorować swoje towary i zabezpieczyć je przed kradzieżą. Uzyskaj śledzenie ładunku w czasie rzeczywistym bez względu na to, gdzie się znajduje, dając Ci spokój, że Twoje cenne przedmioty są bezpieczne.

Dzięki małym rozmiarom, nadajnik GPS można zamontować niemal wszędzie, co pozwoli chronić instrumenty muzyczne, sprzęt sportowy, biżuterię, drogie urządzenia elektroniczne. Nawet, jeśli przesyłasz małą paczkę – monitorowanie takiej paczki nie jest problematyczne.

Zacznij monitorować swoje cenne przesyłki
Monitorowanie cennych i wartościowych ładunków
Zabezpiecz transport swoich instrumentów muzycznych

Zabezpiecz transport swoich instrumentów muzycznych

Niezależnie od tego, co przewozisz – od gitar i instrumentów dętych po skrzypce – musisz wiedzieć, że Twój cenny ładunek jest bezpieczny. Dzięki monitoringowi GPS możesz mieć pewność, że Twoje instrumenty muzyczne są bezpieczne i zdrowe podczas całej podróży.

Wysokiej jakości instrumenty muzyczne mogą kosztować majątek, więc warto zainwestować naprawdę niewielkie pieniądze, aby mieć na nie oko.

Zapewnij bezpieczeństwo swojemu sprzętowi sportowemu dzięki śledzeniu GPS

Zapewnij bezpieczeństwo swojemu drogiemu i wartościowemu sprzętowi sportowemu dzięki śledzeniu ładunków przez GPS. Monitoruj ich lokalizację, otrzymuj powiadomienia o podejrzanej aktywności i bądź pewien, że Twój cenny ładunek jest bezpiecznie monitorowany i śledzony.

Nie musisz się martwić, że twoje drogie narty, wyposażenie siłownik, łyżwy czy rower zaginą podczas transportu. Każda paczka zawierająca nadajnik GPS nie zginie z ekranu twojego urządzenia.

Zapewnij bezpieczeństwo swojemu sprzętowi sportowemu dzięki śledzeniu GPS

Wybrane funkcje

Na co pozwala nasz system?

Pewne stany pojazdu mogą być monitorowane w czasie rzeczywistym. Możliwe jest także otrzymanie alarmu z przekroczenia określonych limitów. Zapamiętane wartości są prezentowane w formie wykresu i udostępniane za pomocą portalu.

Zarządzaj swoimi potrzebami i kontroluj zużycie paliwa we flocie - monitorowanie aut przez naszą aplikację obniży koszty w twojej firmie.

Portal lokalizacji pojazdów umożliwia śledzenie i lokalizację pojazdów w czasie rzeczywistym. W dowolnym czasie możliwe jest przejrzenie przejechanych tras.

Za pomocą portalu można uzyskać szereg ważnych informacji w celu optymalizacji czasu pracy i kontroli pojazdu.

Jest to narzędzie do lokalizowania i śledzenia pojazdów, maszyn i innych środków transportu, które nie mogą poruszać się poza ściśle określonym obszarem.

Dane z tachografu dostępne będą w postaci pliku DDD. Jest to standar, jeśli chodzi o monitorowanie floty samochodowej.

Steruj swoim pojazdem zdalnie, nie odchodząc od komputera. Możesz też zdalnie włączyć i wyłączyć silnik.

Zmniejsz ryzyko kradzieży pojazdu, gdy zapomnisz je zamknąć lub twój pracownik zapomni. Oferujemy monitoring auta na parkingu, nie tylko w ruchu.

Delegacje i diety zagraniczne - na to również pozwala nasz monitoring aut GPS.

Możesz komunikować się z naszym systemem poprzez API, dzięki czemu monitorowanie floty samochodowej czy floty innego rodzaju jest jeszcze łatwiejsze..

Upewnij się, że pojazd jest prowadzony przez właściwego kierowcę. Dodatkowo zabezpieczasz w ten sposób auto przed kradzieżą.

Jeśli paliwo wycieka ze zbiornika bądź jest przez kogoś kradzione, zostaniesz powiadomiony.

Podgląd na status zapłonu pojazdu.

Motywacja do ekonomicznego i poprawnego stylu jazdy - zwiększasz bezpieczeństwo swoich pojazdów, kierowców oraz innych uczestników ruchu drogowego

Dzięki naszym rozszerzonym funkcjom zabezpieczającym zmniejszasz ryzyko kradzieży pojazdu i zwiększasz prawdopodobieństwo jego szybkiego odnalezienia w przypadku kradzieży

Sprzęt elektroniczny, fotograficzny i biżuteria
To również cenne ładunki wymagające ochrony

Śledź cenne i wysokowartościowe ładunki dzięki monitoringowi GPS. Monitoruj paczki z biżuterią, kamieniami szlachetnymi, drogim sprzętem elektronicznym lub fotograficznym, sprzętem muzycznym i nie tylko. Wyprzedzaj ewentualne straty i pilnuj swojego cennego ładunku.

Dzisiejsze bardziej zaawansowane komputery mogą kosztować 6-cyfrowe kwoty. Wysoka wartość biżuterii, metali czy kamieni szlachetnych to rzecz oczywista. Nie ma sensu ryzykować, kiedy możesz wiedzieć, gdzie znajduje się twój ładunek.

 

Zamów monitorowanie przesyłki

Łatwość użytkowania
Śledź z dowolnego urządzenia

Nasz system jest najlepszym narzędziem do monitorowania położenia obiektów. Jako eksperci z dziedziny telematyki, oferujemy Państwu efektywny i łatwy w obsłudze system, który przynosi wymierne korzyści w śledzeniu lokalizacji cennych ładunków i nie tylko! Mogą z niego korzystać zarówno właściciele firm, jak i osoby indywidualne troszczące się o swój drogocenny dobytek.

Do śledzenia można używać aplikację przeglądarkową na dowolnym komputerze czy laptopie, a także aplikacji mobilnych na smartfonach i tabletach na systemach Android i iOS.

Śledzenie GPS paczek i pakunków jest dzięki naszej aplikacji proste, wygodne i przy tym tanie.

Zamów monitoring cennego ładunku

Najczęściej zadawane pytania dotyczące monitorowania ładunków

Jaka jest dokładność urządzeń do śledzenia GPS ładunku?

Dokładność urządzeń wynosi do 0.5 m. Więc jeżeli ładunek przemieści się choćby o kilka metrów, nasz system to wykryje.

Ile czasu trwa montaż urządzenia?

Montaż urządzenia zajmuje z reguły kilkadziesiąt minut, zależy to jednak od konkretnej sytuacji.

Czy urządzenie jest objęte gwarancją?

Tak, wszystkie nasze urządzenia są objęte 24-miesięczną gwarancją.

Czy aplikacja pozwala monitorować ładunek podczas postoju?

Tak, monitorowanie odbywa się również w trakcie, gdy ładunek nie jest przemieszczany.

Nasza oferta śledzenia GPS obejmuje także:

Monitorowanie floty samochodowej

Monitorowanie floty samochodowej

Oferujemy monitorowanie samochodów ciężarowych, osobowych, autobusów, firm taksówkarskich, firm zajmujących się wynajmem pojazdów. Nasze urządzenia można zainstalować nie tylko w samochodach, ale też na motocyklach czy statkach wodnych. Oferta skierowana jest do firm, instytucji i osób indywidualnych.
Dowiedz się więcej
Monitorowanie autobusów

Monitorowanie autobusów

Prowadzisz firmę zajmującą się przewozem osób i chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojej floty, kierowców i pasażerów? A może twoje dziecko jedzie na wycieczkę szkolną i chcesz wiedzieć, co dzieje się z autobusem? Dzięki naszym urządzeniom będziesz znać dokładne położenie i stan autobusu lub autobusów.
Dowiedz się więcej
Monitorowanie pojazdów na 1 dzień

Monitorowanie pojazdów na 1 dzień

Pożyczasz swojemu dziecku, rodzeństwu lub rodzicom auto? A może martwisz się o swojego męża lub żonę? Warto w takiej sytuacji zainstalować urządzenie śledzące GPS, dzięki któremu będziesz znać położenie i stan pojazdu przez określony czas - 1 dzień, tydzień, miesiąc.
Dowiedz się więcej

Nasze rozwiązania charakteryzuje stabilność działania, niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, nie idziemy na kompromisy.

Kadra profesjonalnych programistów i inżynierów zapewni najwyższą jakość zarówno od strony oprogramowania, jak i fizycznego wykonania naszych produktów. Nie oszczędzamy i nie idziemy na łatwiznę. Gwarantujemy stabilność działania naszych rozwiązań oraz ich użyteczność.

Nasze urządzenia służące do śledzenia GPS charakteryzują się bardzo wysoką dokładnością (do 0.5 m) oraz bogatym zakresem funkcji. Jeśli posiadasz flotę aut osobowych, autobusów czy ciężarówek, chcesz śledzić prywatne auto przez 1 dzień lub monitorować położenie GPS cennego ładunku - nasze rozwiązania są wlaśnie dla Ciebie.

OPINIE KLIENTÓW

Na Pana Piotra zawsze można liczyć. Realizacja wykonana profesjonalnie, terminowo, wszystko zrobione na czas. Nie jest to pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z usług firmy Petrovision oraz na pewno nie ostatni.
Łukasz P., Warszawa
Dzięki użyciu systemu Autobserwacja nie mamy już problemów z ginącym paliwem. Dodatkowo jest lepsza kontrola nad flotą, można zapobiec wielu problemom. Koszt systemu jest nieporównanie niski do tego, jakie daje on nam korzyści. Jedyne czego żałuę, to że nie zainstalowaliśmy sobie tego systemu wcześniej.
Przemysław R., Bydgoszcz
Monitorowanie autobusu pozwala mi spać spokojnie, gdy moje dziecko jest na wycieczce szkolnej. Wiem, gdzie znajduje się autobus, mogę to sprawdzić o każdej porze dnia i nocy. Nie muszę co chwilę dzwonić do córki i pytać, czy wszystko w porządku.
Jolanta G., Poznań
Fundusze Europejskie

PETROVISION PIOTR KACZMAREK realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zakup usługi doradczej o charakterze prorozwojowym polegającej na wsparciu prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstwa poprzez wejście na nowe rynki zbytu i rozszerzenie oferty produktowej przedsiębiorstwa. Kwota dofinansowania: 104 348,75 zł.

Fundusze Europejskie

PIOTR KACZMAREK PETROVISION realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Ekspansja eksportowa firmy PETROVISION Piotr Kaczmarek na rynkach Zatoki Perskiej”

Celem projektu jest budowa międzynarodowej sieci sprzedaży rejestratorów GPS i technologii informatycznej autorstwa Petrovision poprzez pozyskanie partnerów handlowych na wybranych rynkach krajów Zatoki Perskiej

Dofinansowanie projektu z UE: 93 200 PLN