INTEGRACJA Z RZĄDOWYM SYSTEMEM SENT

Łatwa i bezproblemowa obsługa SENT

Nasz system jest przystosowany do wymagań SENT służącego do przewożenia paliw oraz towarów wrażliwych

Dowiedz się więcej

Zniweluj ryzyko otrzymania dotkliwych kar finansowych

Zautomatyzuj komunikację z rządowym systemem SENT

Jeśli przewozisz paliwa, towary zagrażające środowisku, leki, alkohol, papierosy, musisz posiadać integrację z systemem SENT. System ten musi wiedzieć, gdzie znajduje się pojazd z wrażliwym towarem. Jeśli sygnał zaginie na dłużej, niż 60 minut, grożą dotkliwe kary.

Nasze urządzenia działają niezawodnie i gwarantują stałą komunikację z systemem SENT. Posiadamy pełną, stabilnie działającą i intuicyjną w obsłudze integrację, dzięki czemu monitoring SENT jest łatwy i niezawodny.

Skontaktuj się z nami
Integracja z rządowym systemem SENT
Zgłoszenie do rejestru SENT

Zgłoszenie do rejestru SENT

Jeżeli twoja firma wysyła, odbiera, bądź też przewozi tzw. „towary wrażliwe” lub dokonuje obrotu paliwem opałowym, należy dokonać  zgłoszenia przewozu do elektronicznego rejestru SENT oraz jego uzupełniania i aktualizacji.

Każdy przewoźnik transportujący te towary ma obowiązek wyposażenia środka transportu w urządzenie przekazujące dane geolokalizacyjne, aby monitorowanie SENT skutecznie działało.

Najprostszą metodą jest znalezienie urządzeń do monitorowania floty pojazdów, które posiadają integrację z SENT. Do takich urządzeń zaliczają się lokalizatory GPS Petrovision.

Za niewielką dodatkową opłatą możliwe jest uruchomienie integracji z SENT, za pomocą której można przesyłać dane do rządowego systemu.

System Elektronicznego Nadzoru Transportu

Monitorowanie przez Krajową Administrację Skarbową drogowego i kolejowego przewozu tzw. „towarów wrażliwych” oraz obrotu paliwami opałowymi jest realizowane przy wykorzystaniu systemu teleinformatycznego SENT (System Elektronicznego Nadzoru Transportu).

W systemie SENT monitorowany jest:

  • przewóz i obrót towarów rozpoczynający się i kończący się na terytorium Polski oraz poza terytorium Polski,
  • przewóz i obrót towarów rozpoczynający się i kończący się poza terytorium Polski,
  • przewóz towarów rozpoczynający się poza terytorium Polski i kończący się na terytorium Polski.
System Elektronicznego Nadzoru Transportu

Wybrane funkcje

Na co pozwala nasz system oprócz integracji z SENT?

Pewne stany pojazdu mogą być monitorowane w czasie rzeczywistym. Możliwe jest także otrzymanie alarmu z przekroczenia określonych limitów. Zapamiętane wartości są prezentowane w formie wykresu i udostępniane za pomocą portalu.

Zarządzaj swoimi potrzebami i kontroluj zużycie paliwa we flocie - monitorowanie aut przez naszą aplikację obniży koszty w twojej firmie.

Portal lokalizacji pojazdów umożliwia śledzenie i lokalizację pojazdów w czasie rzeczywistym. W dowolnym czasie możliwe jest przejrzenie przejechanych tras.

Za pomocą portalu można uzyskać szereg ważnych informacji w celu optymalizacji czasu pracy i kontroli pojazdu.

Jest to narzędzie do lokalizowania i śledzenia pojazdów, maszyn i innych środków transportu, które nie mogą poruszać się poza ściśle określonym obszarem.

Dane z tachografu dostępne będą w postaci pliku DDD. Jest to standar, jeśli chodzi o monitorowanie floty samochodowej.

Steruj swoim pojazdem zdalnie, nie odchodząc od komputera. Możesz też zdalnie włączyć i wyłączyć silnik.

Zmniejsz ryzyko kradzieży pojazdu, gdy zapomnisz je zamknąć lub twój pracownik zapomni. Oferujemy monitoring auta na parkingu, nie tylko w ruchu.

Delegacje i diety zagraniczne - na to również pozwala nasz monitoring aut GPS.

Możesz komunikować się z naszym systemem poprzez API, dzięki czemu monitorowanie floty samochodowej czy floty innego rodzaju jest jeszcze łatwiejsze..

Upewnij się, że pojazd jest prowadzony przez właściwego kierowcę. Dodatkowo zabezpieczasz w ten sposób auto przed kradzieżą.

Jeśli paliwo wycieka ze zbiornika bądź jest przez kogoś kradzione, zostaniesz powiadomiony.

Podgląd na status zapłonu pojazdu.

Motywacja do ekonomicznego i poprawnego stylu jazdy - zwiększasz bezpieczeństwo swoich pojazdów, kierowców oraz innych uczestników ruchu drogowego

Dzięki naszym rozszerzonym funkcjom zabezpieczającym zmniejszasz ryzyko kradzieży pojazdu i zwiększasz prawdopodobieństwo jego szybkiego odnalezienia w przypadku kradzieży

Śledzenie pojazdów każdego typu
Ciężarówki, auta osobowe, motocykle, łodzie

Nasz system skierowany do wszystkich przedsiębiorców posiadających floty samochodowe – małe i duże, a także do osób indywidualnych, które chcą mieć pod kontrolą swoje pojazdy.

Urządzenia są jednymi z najbardziej nowoczesnych na rynku, pozwalają śledzić wiele parametrów i funkcji pojazdu – nie tylko jego położenie GPS, ale też stan paliwa czy zapłon.

Mamy nie tylko monitorowanie SENT, ale też obsługę eTOLL, monitorowanie pojazdu podczas postoju i wiele innych.

Zamów lokalizator pojazdu

Łatwość użytkowania
Śledź z dowolnego urządzenia

Nasz system jest najlepszym narzędziem do monitorowania położenia obiektów. Jako eksperci z dziedziny telematyki, oferujemy Państwu efektywny i łatwy w obsłudze system, który przynosi wymierne korzyści w śledzeniu lokalizacji cennych ładunków i nie tylko! Mogą z niego korzystać zarówno właściciele firm, jak i osoby indywidualne troszczące się o swój drogocenny dobytek.

Do śledzenia można używać aplikację przeglądarkową na dowolnym komputerze czy laptopie, a także aplikacji mobilnych na smartfonach i tabletach na systemach Android i iOS.

Śledzenie GPS paczek i pakunków jest dzięki naszej aplikacji proste, wygodne i przy tym tanie.

Skontaktuj się z nami

Najczęściej zadawane pytania dotyczące monitorowania ładunków

Jaka jest dokładność urządzeń do śledzenia GPS?

Dokładność urządzeń wynosi do 0.5 m. Więc jeżeli ładunek przemieści się choćby o kilka metrów, nasz system to wykryje.

Ile czasu trwa montaż urządzenia?

Montaż urządzenia zajmuje z reguły kilkadziesiąt minut, zależy to jednak od konkretnej sytuacji.

Czy urządzenie jest objęte gwarancją?

Tak, wszystkie nasze urządzenia są objęte 12-miesięczną gwarancją.

Czy aplikacja pozwala monitorować auto podczas postoju?

Tak, monitorowanie odbywa się również w trakcie, gdy ładunek nie jest przemieszczany.

Czy oprócz SENT obsługiwany jest również e-TOLL?

Tak, dajemy również możliwość korzystania z integracji z e-TOLL.

Nasza oferta śledzenia GPS obejmuje także:

Monitorowanie floty samochodowej

Monitorowanie floty samochodowej

Oferujemy monitorowanie samochodów ciężarowych, osobowych, autobusów, firm taksówkarskich, firm zajmujących się wynajmem pojazdów. Nasze urządzenia można zainstalować nie tylko w samochodach, ale też na motocyklach czy statkach wodnych. Oferta skierowana jest do firm, instytucji i osób indywidualnych.
Dowiedz się więcej
Monitorowanie autobusów

Monitorowanie autobusów

Prowadzisz firmę zajmującą się przewozem osób i chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojej floty, kierowców i pasażerów? A może twoje dziecko jedzie na wycieczkę szkolną i chcesz wiedzieć, co dzieje się z autobusem? Dzięki naszym urządzeniom będziesz znać dokładne położenie i stan autobusu lub autobusów.
Dowiedz się więcej
Monitorowanie pojazdów na 1 dzień

Monitorowanie pojazdów na 1 dzień

Pożyczasz swojemu dziecku, rodzeństwu lub rodzicom auto? A może martwisz się o swojego męża lub żonę? Warto w takiej sytuacji zainstalować urządzenie śledzące GPS, dzięki któremu będziesz znać położenie i stan pojazdu przez określony czas - 1 dzień, tydzień, miesiąc.
Dowiedz się więcej

Nasze rozwiązania charakteryzuje stabilność działania, niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, nie idziemy na kompromisy.

Kadra profesjonalnych programistów i inżynierów zapewni najwyższą jakość zarówno od strony oprogramowania, jak i fizycznego wykonania naszych produktów. Nie oszczędzamy i nie idziemy na łatwiznę. Gwarantujemy stabilność działania naszych rozwiązań oraz ich użyteczność.

Nasze urządzenia służące do śledzenia GPS charakteryzują się bardzo wysoką dokładnością (do 0.5 m) oraz bogatym zakresem funkcji. Jeśli posiadasz flotę aut osobowych, autobusów czy ciężarówek, chcesz śledzić prywatne auto przez 1 dzień lub monitorować położenie GPS cennego ładunku - nasze rozwiązania są wlaśnie dla Ciebie.

OPINIE KLIENTÓW

Na Pana Piotra zawsze można liczyć. Realizacja wykonana profesjonalnie, terminowo, wszystko zrobione na czas. Nie jest to pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z usług firmy Petrovision oraz na pewno nie ostatni.
Łukasz P., Warszawa
Dzięki użyciu systemu Autobserwacja nie mamy już problemów z ginącym paliwem. Dodatkowo jest lepsza kontrola nad flotą, można zapobiec wielu problemom. Koszt systemu jest nieporównanie niski do tego, jakie daje on nam korzyści. Jedyne czego żałuę, to że nie zainstalowaliśmy sobie tego systemu wcześniej.
Przemysław R., Bydgoszcz
Monitorowanie autobusu pozwala mi spać spokojnie, gdy moje dziecko jest na wycieczce szkolnej. Wiem, gdzie znajduje się autobus, mogę to sprawdzić o każdej porze dnia i nocy. Nie muszę co chwilę dzwonić do córki i pytać, czy wszystko w porządku.
Jolanta G., Poznań
Fundusze Europejskie

PETROVISION PIOTR KACZMAREK realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zakup usługi doradczej o charakterze prorozwojowym polegającej na wsparciu prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstwa poprzez wejście na nowe rynki zbytu i rozszerzenie oferty produktowej przedsiębiorstwa. Kwota dofinansowania: 104 348,75 zł.

Fundusze Europejskie

PIOTR KACZMAREK PETROVISION realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Ekspansja eksportowa firmy PETROVISION Piotr Kaczmarek na rynkach Zatoki Perskiej”

Celem projektu jest budowa międzynarodowej sieci sprzedaży rejestratorów GPS i technologii informatycznej autorstwa Petrovision poprzez pozyskanie partnerów handlowych na wybranych rynkach krajów Zatoki Perskiej

Dofinansowanie projektu z UE: 93 200 PLN