Monitorowanie pojazdów
na 1 dzień

Dbaj o bezpieczeństwo swoich bliskich i twojej floty

Oferujemy monitorowanie pojazdów na 1 dzień. Możesz skorzystać z usługi raz lub wielokrotnie, bez konieczności płacenia stałego abonamentu wtedy, gdy go nie potrzebujesz.

Dowiedz się więcej

Udostępnij samochód z ufnością - śledź go przez 1 dzień

Pełna kontrola, większe bezpieczeństwo

Śledzenie pojazdu przez 1 dzień pozwala na monitorowanie ruchu pojazdu i zapewnienie bezpieczeństwa osobom nim jadącym. Zachowaj kontrolę nad swoim samochodem podczas nieregularnych wyjazdów, użycz go członkom rodziny ze spokojem lub monitoruj, gdy jest u mechanika.

  • Precyzyjnie zlokalizujesz swoje pojazdy – oferujemy bardzo precyzyjny monitoring GPS
  • Zwiększasz bezpieczeństwo transportu – monitoring auta i innych pojazdów na parkingu i w trasie
  • Efektywnie zarządzaj parkiem samochodowym
  • Możesz dbać o bezpieczeństwo swojego dziecka w trakcie wycieczki autobusem
Zamów monitorowanie na 1 dzień
Monitorowanie pojazdów na 1 dzień
Chcesz wiedzieć, co się dzieje z twoim autem u mechanika?

Chcesz wiedzieć, co się dzieje z twoim autem u mechanika?

Chciałbyś wiedzieć, co się dzieje z twoim autem, gdy jest ono u mechanika? Monitoring pojazdu przez 1 dzień sprawia, że zawsze wiesz, co dzieje się z Twoim samochodem. Znasz nie tylko jego położenie, ale zużycie paliwa, ostatnio przejechane trasy oraz stan poszczególnych funkcji pojazdu.

Nasza 1-dniowa usługa monitorowania pojazdów wykorzystuje śledzenie GPS, aby zapewnić Ci kontrolę i spokój, że Twój samochód jest bezpieczny.

Monitoruj swoje pojazdy w czasie rzeczywistym - tylko przez 1 dzień

Chciałbyś wiedzieć, gdzie twój małżonek lub małżonka jedzie samochodem? A może dajesz dziecku samochód na weekend i chcesz wiedzieć, czy Twoje dziecko jest bezpieczne i wszystko z twoim samochodem jest w porządku?

Nie ma na to lepszego sposobu, niż system monitorowania pojazdów firmy Petrovision. Nie musisz zobowiązywać się na długi czas, możesz śledzić pojazd przez 1 lub kilka dni, a następnie zaprzestać śledzenia.

Monitoruj swoje pojazdy w czasie rzeczywistym - tylko przez 1 dzień

Wybrane funkcje

Na co pozwala nasz system?

Pewne stany pojazdu mogą być monitorowane w czasie rzeczywistym. Możliwe jest także otrzymanie alarmu z przekroczenia określonych limitów. Zapamiętane wartości są prezentowane w formie wykresu i udostępniane za pomocą portalu.

Zarządzaj swoimi potrzebami i kontroluj zużycie paliwa we flocie - monitorowanie aut przez naszą aplikację obniży koszty w twojej firmie.

Portal lokalizacji pojazdów umożliwia śledzenie i lokalizację pojazdów w czasie rzeczywistym. W dowolnym czasie możliwe jest przejrzenie przejechanych tras.

Za pomocą portalu można uzyskać szereg ważnych informacji w celu optymalizacji czasu pracy i kontroli pojazdu.

Jest to narzędzie do lokalizowania i śledzenia pojazdów, maszyn i innych środków transportu, które nie mogą poruszać się poza ściśle określonym obszarem.

Dane z tachografu dostępne będą w postaci pliku DDD. Jest to standar, jeśli chodzi o monitorowanie floty samochodowej.

Steruj swoim pojazdem zdalnie, nie odchodząc od komputera. Możesz też zdalnie włączyć i wyłączyć silnik.

Zmniejsz ryzyko kradzieży pojazdu, gdy zapomnisz je zamknąć lub twój pracownik zapomni. Oferujemy monitoring auta na parkingu, nie tylko w ruchu.

Delegacje i diety zagraniczne - na to również pozwala nasz monitoring aut GPS.

Możesz komunikować się z naszym systemem poprzez API, dzięki czemu monitorowanie floty samochodowej czy floty innego rodzaju jest jeszcze łatwiejsze..

Upewnij się, że pojazd jest prowadzony przez właściwego kierowcę. Dodatkowo zabezpieczasz w ten sposób auto przed kradzieżą.

Jeśli paliwo wycieka ze zbiornika bądź jest przez kogoś kradzione, zostaniesz powiadomiony.

Podgląd na status zapłonu pojazdu.

Motywacja do ekonomicznego i poprawnego stylu jazdy - zwiększasz bezpieczeństwo swoich pojazdów, kierowców oraz innych uczestników ruchu drogowego

Dzięki naszym rozszerzonym funkcjom zabezpieczającym zmniejszasz ryzyko kradzieży pojazdu i zwiększasz prawdopodobieństwo jego szybkiego odnalezienia w przypadku kradzieży

Dla kogo?
Po co monitorowanie pojazdów na 1 dzień?

Monitorowanie pojazdów na 1 dzień sprawdzi się nie tylko w przypadku chęci zapewnienia bezpieczeństwa członkom rodziny czy podczas oddania auta do mechanika.

Jeśli prowadzisz firmę i twoi pracownicy nieregularnie, od czasu do czasu, jeżdżą na wyjazdy służbowe samochodem firmowym, warto skorzystać ze śledzenia pojazdu na 1 dzień. Jeśli wyjazdy stają się częstsze, można przejść na bardzo tani i opłacalny abonament.

Nie tylko kontrolujesz, ale zapewniasz bezpieczeństwo swojej flocie i pracownikom.

Zamów tani monitoring pojazdów na 1 dzień

Łatwość użytkowania
Śledź z dowolnego urządzenia

Nasz system jest najlepszym narzędziem do monitorowania położenia Twoich pojazdów na 1 dzień i dłużej, a także i ich stanu. Jako eksperci w telematyce, oferujemy efektywny i łatwy w obsłudze system, który przynosi wymierne korzyści w zarządzaniu pojazdów!

Do śledzenia możesz używać aplikacji przeglądarkowej na twoim komputerze czy laptopie, a także aplikacji mobilnych na smartfonach i tabletach. Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie komputerów, aby obsłużyć system, obsługa jest intuicyjna i interfejs jest przyjazny użytkownikowi.

Śledzenie GPS jest dzięki naszej aplikacji proste, wygodne i przy tym tanie.

Zamów monitorowanie na 1 dzień

Najczęściej zadawane pytania dot. monitorowania pojazdu na 1 dzień

Jaka jest dokładność urządzeń do śledzenia GPS?

Dokładność urządzeń wynosi do 0.5 m. Więc jeżeli samochód, autobus czy inny pojazd przemieści się choćby o kilka metrów, nasz system to wykryje.

Jak długo trwa montaż urządzenia?

Montaż urządzenia zajmuje z reguły około 60 minut, zależy to jednak od typu pojazdu. Można też dokonać montażu samodzielnie, wysyłamy instrukcję na życzenie.

Czy urządzenie jest objęte gwarancją?

Tak, wszystkie nasze urządzenia są objęte 24-miesięczną gwarancją.

Czy aplikacja pozwala monitorować auto podczas postoju?

Tak, monitorowanie odbywa się również w trakcie postoju.

Czy można monitorować prywatne samochody, czy oferta jest tylko dla firm?

Nasza oferta jest skierowana również do osób indywidualnych. Jeśli np. udostępniasz swojemu dziecku samochód na weekend, warto mieć zainstalowane urządzenie, które będzie informować o położeniu i stanie pojazdu – ze względu zarówno na bezpieczeństwo dziecka, jak i pojazdu.

Nasza oferta śledzenia GPS obejmuje także:

Monitorowanie autobusów

Monitorowanie autobusów

Prowadzisz firmę zajmującą się przewozem osób i chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojej floty, kierowców i pasażerów? A może twoje dziecko jedzie na wycieczkę szkolną i chcesz wiedzieć, co dzieje się z autobusem? Dzięki naszym urządzeniom będziesz znać dokładne położenie i stan autobusu lub autobusów.
Dowiedz się więcej
Monitorowanie cennych ładunków

Monitorowanie cennych ładunków

Przewozisz lub wysyłasz cenny ładunek? Nie ryzykuj jego utraty. Nasze urządzenia mogą śledzić położenie paczek zawierających urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, biżuterię i inne wartościowe przedmioty. Są w stanie wysyłać i odbierać sygnał nawet w pojemnikach aluminiowych.
Dowiedz się więcej
Monitorowanie floty samochodowej

Monitorowanie floty samochodowej

Oferujemy monitorowanie samochodów ciężarowych, osobowych, autobusów, firm taksówkarskich, firm zajmujących się wynajmem pojazdów. Nasze urządzenia można zainstalować nie tylko w samochodach, ale też na motocyklach czy statkach wodnych. Oferta skierowana jest do firm, instytucji i osób indywidualnych.
Dowiedz się więcej

Nasze rozwiązania charakteryzuje stabilność działania, niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, nie idziemy na kompromisy.

Kadra profesjonalnych programistów i inżynierów zapewni najwyższą jakość zarówno od strony oprogramowania, jak i fizycznego wykonania naszych produktów. Nie oszczędzamy i nie idziemy na łatwiznę. Gwarantujemy stabilność działania naszych rozwiązań oraz ich użyteczność.

Nasze urządzenia służące do śledzenia GPS charakteryzują się bardzo wysoką dokładnością (do 0.5 m) oraz bogatym zakresem funkcji. Jeśli posiadasz flotę aut osobowych, autobusów czy ciężarówek, chcesz śledzić prywatne auto przez 1 dzień lub monitorować położenie GPS cennego ładunku - nasze rozwiązania są wlaśnie dla Ciebie.

OPINIE KLIENTÓW

Na Pana Piotra zawsze można liczyć. Realizacja wykonana profesjonalnie, terminowo, wszystko zrobione na czas. Nie jest to pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z usług firmy Petrovision oraz na pewno nie ostatni.
Łukasz P., Warszawa
Dzięki użyciu systemu Autobserwacja nie mamy już problemów z ginącym paliwem. Dodatkowo jest lepsza kontrola nad flotą, można zapobiec wielu problemom. Koszt systemu jest nieporównanie niski do tego, jakie daje on nam korzyści. Jedyne czego żałuę, to że nie zainstalowaliśmy sobie tego systemu wcześniej.
Przemysław R., Bydgoszcz
Monitorowanie autobusu pozwala mi spać spokojnie, gdy moje dziecko jest na wycieczce szkolnej. Wiem, gdzie znajduje się autobus, mogę to sprawdzić o każdej porze dnia i nocy. Nie muszę co chwilę dzwonić do córki i pytać, czy wszystko w porządku.
Jolanta G., Poznań
Fundusze Europejskie

PETROVISION PIOTR KACZMAREK realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zakup usługi doradczej o charakterze prorozwojowym polegającej na wsparciu prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstwa poprzez wejście na nowe rynki zbytu i rozszerzenie oferty produktowej przedsiębiorstwa. Kwota dofinansowania: 104 348,75 zł.

Fundusze Europejskie

PIOTR KACZMAREK PETROVISION realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Ekspansja eksportowa firmy PETROVISION Piotr Kaczmarek na rynkach Zatoki Perskiej”

Celem projektu jest budowa międzynarodowej sieci sprzedaży rejestratorów GPS i technologii informatycznej autorstwa Petrovision poprzez pozyskanie partnerów handlowych na wybranych rynkach krajów Zatoki Perskiej

Dofinansowanie projektu z UE: 93 200 PLN