Łatwe i szybkie generowanie kilometrówki

Nie narażaj się na pomyłki i kary i generuj kilometrówkę kilkoma kliknięciami

Nasz system umożliwia generowanie kilometrówki - istnieje możliwość wygenerowania pełnego raportu dla Krajowej Administracji Skarbowej.

Dowiedz się więcej

Ewidencja przebiegu pojazdu jest bardzo ważna

Z urzędem skarbowym nie ma żartów

Prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu to obowiązkowa czynności dla wszystkich przedsiębiorców, którzy używają w swojej firmie pojazdów osobowych i chcą odliczyć 100% i wliczać wszelkie wydatki eksploatacyjne pojazdu w koszty uzyskania przychodu.

Zdarza się w każdej flocie, że pracownik wykorzystuje auto w celach prywatnych, ale koszt eksploatacji auta rozpatruje się w kategoriach przychodu pracownika i podlega to opodatkowaniu podatkiem dochodowym.

Zamów monitorowanie na 1 dzień
Generowanie kilometrówki
Ewidencja przebiegu pojazdu dla celów VAT przy odliczeniu 100%

Ewidencja przebiegu pojazdu dla celów VAT przy odliczeniu 100%

Kilometrówka jest obowiązkowa, gdy chcemy odliczyć 100% VAT od kosztów użytkowania pojazdu. Należy wtedy składać informację VAT-26 do urzędu skarbowego. Konieczne jest też generowanie raportów. Można tę czynność uprościć, korzystając z naszego systemu, posiadającego taką funkcję.

Prowadzenie kilometrówki dla celów VAT nie jest wymagane wtedy, gdy przedsiębiorca zdecyduje się odliczać 50% VAT. Niemniej jednak może to być mniej opłacalne w przypadku częstego używania samochodu w celach służbowych lub gdy flota jest duża.

Zawsze bądź gotowy na ewentualną kontrolę

Kilometrówka jest ważnym dokumentem dla przedsiębiorcy czy menedżera floty nie tylko ze względu na odliczenie podatku, lecz także w w przypadku ewentualnych kontroli ze strony urzędu skarbowego.

Dokumenty muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami i przechowywane przez 5 lat.

Ewidencja przebiegu pojazdu musi zawierać m.in. markę i model pojazdu, jego numer rejestracyjny, daty (zarówno rozpoczęcia, jak i zakończenia prowadzenia ewidencji), stan licznika oraz serię informacji uzyskanych od osoby kierującej pojazdem w danym czasie.

Zawsze bądź gotowy na ewentualną kontrolę

Wybrane funkcje

Na co pozwala nasz system?

Pewne stany pojazdu mogą być monitorowane w czasie rzeczywistym. Możliwe jest także otrzymanie alarmu z przekroczenia określonych limitów. Zapamiętane wartości są prezentowane w formie wykresu i udostępniane za pomocą portalu.

Zarządzaj swoimi potrzebami i kontroluj zużycie paliwa we flocie - monitorowanie aut przez naszą aplikację obniży koszty w twojej firmie.

Portal lokalizacji pojazdów umożliwia śledzenie i lokalizację pojazdów w czasie rzeczywistym. W dowolnym czasie możliwe jest przejrzenie przejechanych tras.

Za pomocą portalu można uzyskać szereg ważnych informacji w celu optymalizacji czasu pracy i kontroli pojazdu, w tym wygenerować kilometrówkę dla Krajowej Administracji Skarbowej.

Jest to narzędzie do lokalizowania i śledzenia pojazdów, maszyn i innych środków transportu, które nie mogą poruszać się poza ściśle określonym obszarem.

Dane z tachografu dostępne będą w postaci pliku DDD. Jest to standar, jeśli chodzi o monitorowanie floty samochodowej.

Steruj swoim pojazdem zdalnie, nie odchodząc od komputera. Możesz też zdalnie włączyć i wyłączyć silnik.

Zmniejsz ryzyko kradzieży pojazdu, gdy zapomnisz je zamknąć lub twój pracownik zapomni. Oferujemy monitoring auta na parkingu, nie tylko w ruchu.

Delegacje i diety zagraniczne - na to również pozwala nasz monitoring aut GPS.

Możesz komunikować się z naszym systemem poprzez API, dzięki czemu monitorowanie floty samochodowej czy floty innego rodzaju jest jeszcze łatwiejsze..

Upewnij się, że pojazd jest prowadzony przez właściwego kierowcę. Dodatkowo zabezpieczasz w ten sposób auto przed kradzieżą.

Jeśli paliwo wycieka ze zbiornika bądź jest przez kogoś kradzione, zostaniesz powiadomiony.

Podgląd na status zapłonu pojazdu.

Motywacja do ekonomicznego i poprawnego stylu jazdy - zwiększasz bezpieczeństwo swoich pojazdów, kierowców oraz innych uczestników ruchu drogowego

Dzięki naszym rozszerzonym funkcjom zabezpieczającym zmniejszasz ryzyko kradzieży pojazdu i zwiększasz prawdopodobieństwo jego szybkiego odnalezienia w przypadku kradzieży

Dla kogo?
Komu przyda się nasz system i generowanie kilometrówki?

Przyda się każdemu przedsiębiorcy, który posiada samochód służbowy lub flotę samochodów i chce odliczyć 100% VAT. Generowanie kilometrówki w naszym systemie jest łatwe. Możliwe jest łączenie tras służbowych i prywatnych.

Unika się w ten sposób potencjalnych kar i problemów związanych z pominięciem lub pomyłką w raportach.

Napisz lub zadzwoń

Łatwość użytkowania
Śledź z dowolnego urządzenia

Nasz system jest najlepszym narzędziem do monitorowania położenia Twoich pojazdów i generowania kilometrówki, a także sprawdzenia stanu pojazdów. Jako eksperci w telematyce, oferujemy efektywny i łatwy w obsłudze system, który przynosi wymierne korzyści w zarządzaniu pojazdów!

Do śledzenia możesz używać aplikacji przeglądarkowej na twoim komputerze czy laptopie, a także aplikacji mobilnych na smartfonach i tabletach. Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie komputerów, aby obsłużyć system, obsługa jest intuicyjna i interfejs jest przyjazny użytkownikowi.

Śledzenie GPS jest dzięki naszej aplikacji proste, wygodne i przy tym tanie.

Zamów monitorowanie z opcją generowania kilometrówki

Najczęściej zadawane pytania dot. monitorowania pojazdu na 1 dzień

Jaka jest dokładność urządzeń do śledzenia GPS?

Dokładność urządzeń wynosi do 0.5 m. Więc jeżeli samochód, autobus czy inny pojazd przemieści się choćby o kilka metrów, nasz system to wykryje.

Jak długo trwa montaż urządzenia?

Montaż urządzenia zajmuje z reguły około 60 minut, zależy to jednak od typu pojazdu. Można też dokonać montażu samodzielnie, wysyłamy instrukcję na życzenie. Samodzielny montaż jest możliwy w bazowej wersji urządzenia.

Czy urządzenie jest objęte gwarancją?

Tak, wszystkie nasze urządzenia są objęte 24-miesięczną gwarancją.

Czy aplikacja pozwala monitorować auto podczas postoju?

Tak, monitorowanie odbywa się również w trakcie postoju.

Czy można monitorować prywatne samochody, czy oferta jest tylko dla firm?

Nasza oferta jest skierowana również do osób indywidualnych. Jeśli np. udostępniasz swojemu dziecku samochód na weekend, warto mieć zainstalowane urządzenie, które będzie informować o położeniu i stanie pojazdu – ze względu zarówno na bezpieczeństwo dziecka, jak i pojazdu.

Czy można w systemie łączyć trasy podczas generowania kilometrówki?

Tak, system pozwala na łączenie tras, co może zapobiec karom finansowym i problemom podczas kontroli skarbowej.

Czy generowanie kilometrówki w systemie kosztuje dodatkowo?

Nie, generowanie kilometrówki jest wliczone w cenę abonamentu, nie trzeba płacić dodatkowo.

Nasza oferta śledzenia GPS obejmuje także:

Monitorowanie autobusów

Monitorowanie autobusów

Prowadzisz firmę zajmującą się przewozem osób i chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojej floty, kierowców i pasażerów? A może twoje dziecko jedzie na wycieczkę szkolną i chcesz wiedzieć, co dzieje się z autobusem? Dzięki naszym urządzeniom będziesz znać dokładne położenie i stan autobusu lub autobusów.
Dowiedz się więcej
Monitorowanie cennych ładunków

Monitorowanie cennych ładunków

Przewozisz lub wysyłasz cenny ładunek? Nie ryzykuj jego utraty. Nasze urządzenia mogą śledzić położenie paczek zawierających urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, biżuterię i inne wartościowe przedmioty. Są w stanie wysyłać i odbierać sygnał nawet w pojemnikach aluminiowych.
Dowiedz się więcej
Monitorowanie floty samochodowej

Monitorowanie floty samochodowej

Oferujemy monitorowanie samochodów ciężarowych, osobowych, autobusów, firm taksówkarskich, firm zajmujących się wynajmem pojazdów. Nasze urządzenia można zainstalować nie tylko w samochodach, ale też na motocyklach czy statkach wodnych. Oferta skierowana jest do firm, instytucji i osób indywidualnych.
Dowiedz się więcej

Nasze rozwiązania charakteryzuje stabilność działania, niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, nie idziemy na kompromisy.

Kadra profesjonalnych programistów i inżynierów zapewni najwyższą jakość zarówno od strony oprogramowania, jak i fizycznego wykonania naszych produktów. Nie oszczędzamy i nie idziemy na łatwiznę. Gwarantujemy stabilność działania naszych rozwiązań oraz ich użyteczność.

Nasze urządzenia służące do śledzenia GPS charakteryzują się bardzo wysoką dokładnością (do 0.5 m) oraz bogatym zakresem funkcji. Jeśli posiadasz flotę aut osobowych, autobusów czy ciężarówek, chcesz śledzić prywatne auto przez 1 dzień lub monitorować położenie GPS cennego ładunku - nasze rozwiązania są wlaśnie dla Ciebie.

OPINIE KLIENTÓW

Na Pana Piotra zawsze można liczyć. Realizacja wykonana profesjonalnie, terminowo, wszystko zrobione na czas. Nie jest to pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z usług firmy Petrovision oraz na pewno nie ostatni.
Łukasz P., Warszawa
Dzięki użyciu systemu Autobserwacja nie mamy już problemów z ginącym paliwem. Dodatkowo jest lepsza kontrola nad flotą, można zapobiec wielu problemom. Koszt systemu jest nieporównanie niski do tego, jakie daje on nam korzyści. Jedyne czego żałuę, to że nie zainstalowaliśmy sobie tego systemu wcześniej.
Przemysław R., Bydgoszcz
Monitorowanie autobusu pozwala mi spać spokojnie, gdy moje dziecko jest na wycieczce szkolnej. Wiem, gdzie znajduje się autobus, mogę to sprawdzić o każdej porze dnia i nocy. Nie muszę co chwilę dzwonić do córki i pytać, czy wszystko w porządku.
Jolanta G., Poznań
Fundusze Europejskie

PETROVISION PIOTR KACZMAREK realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zakup usługi doradczej o charakterze prorozwojowym polegającej na wsparciu prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstwa poprzez wejście na nowe rynki zbytu i rozszerzenie oferty produktowej przedsiębiorstwa. Kwota dofinansowania: 104 348,75 zł.

Fundusze Europejskie

PIOTR KACZMAREK PETROVISION realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Ekspansja eksportowa firmy PETROVISION Piotr Kaczmarek na rynkach Zatoki Perskiej”

Celem projektu jest budowa międzynarodowej sieci sprzedaży rejestratorów GPS i technologii informatycznej autorstwa Petrovision poprzez pozyskanie partnerów handlowych na wybranych rynkach krajów Zatoki Perskiej

Dofinansowanie projektu z UE: 93 200 PLN