Monitorowanie pojazdów

Chroń swoje pojazdy, załadunek i pracowników

Dowiedz się więcej

Efektywne zarządzanie parkiem samochodowym

Niższe koszty, większe bezpieczeństwo

AUTOBSERWACJA to system dla pojazdów i innych środków transportu, który wykorzystuje technologię GPS / GLONASS i sieć komórkową GSM. System ten umożliwia dokładną lokalizację pojazdu, kontrolę stanu pojazdu i jednocześnie jest zabezpieczeniem pojazdu przed kradzieżą zarówno w Polsce, w Europie jak i na całym świecie.

  • Precyzyjnie zlokalizujesz swoje pojazdy
  • Zwiększasz bezpieczeństwo transportu
  • Efektywnie zarządzaj parkiem samochodowym
Dowiedz się więcej NA AUTOBSERWACJA.PL
Monitorowanie pojazdów
Krótki czas montażu i wygodny termin

Krótki czas montażu i wygodny termin

Montaż urządzenia zajmuje zaledwie kilkadziesiąt minut. Zamontowaliśmy dotychczas tysiące urządzeń ciągle pracujących dla naszych klientów. Dopasujemy termin montażu do Państwa potrzeb. Montaż wykonywany jest oczywiście jednorazowo, dzięki czemu po zamontowaniu na stałe mogą się Państwo cieszyć kontrolą nad swoją flotą oraz oszczędnościami w firmie.

AMORTYZACJA W KILKA TYGODNI LUB NAWET DNI

Oszczędzasz paliwo i koszty przestojów dzięki precyzyjnemu określeniu zużycia paliwa na każdy przejechany kilometr. Oddzielenie wyjazdów prywatnych od służbowych jest przejrzyste i wiarygodne. Zużycie paliwa jest znane i oszczędna jazda może być nagradzana.

Zamiast wierzyć na słowo, możesz wszystko kontrolować, dzięki czemu zarządzanie firmą i będzie skuteczniejsze i bardziej wydajne.

AMORTYZACJA W KILKA TYGODNI LUB NAWET DNI

Wybrane funkcje

Na co pozwala nasz system?

Pewne stany pojazdu mogą być monitorowane w czasie rzeczywistym. Możliwe jest także otrzymanie alarmu z przekroczenia określonych limitów. Zapamiętane wartości są prezentowane w formie wykresu i udostępniane za pomocą portalu.

Zarządzaj swoimi potrzebami i kontroluj zużycie paliwa we flocie.

Portal lokalizacji pojazdów umożliwia śledzenie i lokalizację pojazdów w czasie rzeczywistym. W dowolnym czasie możliwe jest przejrzenie przejechanych tras.

Za pomocą portalu można uzyskać szereg ważnych informacji w celu optymalizacji czasu pracy i kontroli pojazdu.

Jest to narzędzie do lokalizowania i śledzenia pojazdów, maszyn i innych środków transportu, które nie mogą poruszać się poza ściśle określonym obszarem.

Dane z tachografu dostępne będą w postaci pliku DDD.

Steruj swoim pojazdem zdalnie, nie odchodząc od komputera. Możesz też zdalnie włączyć i wyłączyć silnik.

Zmniejsz ryzyko kradzieży pojazdu, gdy zapomnisz je zamknąć lub twój pracownik zapomni.

Delegacje i diety zagraniczne

Możesz komunikować się z naszym systemem poprzez API.

Dla kogo?
Jakie pojazdy obsłuży nasz system?

Jesteśmy w stanie zainstalować system GPS we wszystkich typach pojazdów i środkach transportu. Należą do nich samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, ciągniki i naczepy, pojazdy komunalne i specjalne, a także motocykle, quady, jachty.

Niezależnie, czy prowadzisz firmę transportową przewożącą towary, czy firmę przewozową zajmującą się przewozem osób, lub pzystań z jachtami bądź wypożyczalnię samochodów – nasz system stworzony jest dla Ciebie.

SPRAWDŹ NA STRONIE AUTOBSERWACJA.PL

Łatwość użytkowania
Śledź z dowolnego urządzenia

Nasz system jest najlepszym narzędziem do monitorowania położenia Twoich pojazdów jak i ich stanu. Jako eksperci w telematyce, oferujemy Państwu efektywny i łatwy w obsłudze system, który przynosi wymierne korzyści w zarządzaniu pojazdów!

Do śledzenia możesz używać aplikacji przeglądarkowej na twoim komputerze czy laptopie, a także aplikacji mobilnych na smartfonach i tabletach.

SPRAWDŹ NA STRONIE AUTOBSERWACJA.PL

Nasze rozwiązania charakteryzuje stabilność działania, niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, nie idziemy na kompromisy.

Kadra profesjonalnych programistów i inżynierów zapewni najwyższą jakość zarówno od strony oprogramowania, jak i fizycznego wykonania naszych produktów. Nie oszczędzamy i nie idziemy na łatwiznę. Gwarantujemy stabilność działania naszych rozwiązań oraz ich użyteczność.

OPINIE KLIENTÓW

Na Pana Piotra zawsze można liczyć. Realizacja wykonana profesjonalnie, terminowo, wszystko zrobione na czas. Nie jest to pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z usług firmy Petrovision oraz na pewno nie ostatni.
Łukasz P., Warszawa
Dzięki użyciu systemu Autobserwacja nie mamy już problemów z ginącym paliwem. Dodatkowo jest lepsza kontrola nad flotą, można zapobiec wielu problemom. Koszt systemu jest nieporównanie niski do tego, jakie daje on nam korzyści. Jedyne czego żałuę, to że nie zainstalowaliśmy sobie tego systemu wcześniej.
Przemysław R., Bydgoszcz
Fundusze Europejskie

PETROVISION PIOTR KACZMAREK realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zakup usługi doradczej o charakterze prorozwojowym polegającej na wsparciu prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstwa poprzez wejście na nowe rynki zbytu i rozszerzenie oferty produktowej przedsiębiorstwa. Kwota dofinansowania: 104 348,75 zł.

Fundusze Europejskie

PIOTR KACZMAREK PETROVISION realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Ekspansja eksportowa firmy PETROVISION Piotr Kaczmarek na rynkach Zatoki Perskiej”

Celem projektu jest budowa międzynarodowej sieci sprzedaży rejestratorów GPS i technologii informatycznej autorstwa Petrovision poprzez pozyskanie partnerów handlowych na wybranych rynkach krajów Zatoki Perskiej

Dofinansowanie projektu z UE: 93 200 PLN