Monitorowanie pojazdów

Chroń swoje pojazdy, załadunek i pracowników

Oferujemy monitorowanie GPS floty samochodwej, jachtów, quadów, naczep, motocykli, monitoring autobusu, monitoring auta na parkingu, E-toll, śledzenie pojazdów GPS z dokładnością do 0.5 metra.

Dowiedz się więcej

Efektywna lokalizacja pojazdów

Niższe koszty, większe bezpieczeństwo

AUTOBSERWACJA to system dla pojazdów i innych środków transportu, który wykorzystuje technologię GPS / GLONASS i sieć komórkową GSM. System ten umożliwia dokładną lokalizację pojazdu, kontrolę stanu pojazdu i jednocześnie jest zabezpieczeniem pojazdu przed kradzieżą zarówno w Polsce, w Europie jak i na całym świecie.

  • Precyzyjnie zlokalizujesz swoje pojazdy – oferujemy bardzo precyzyjny monitoring GPS
  • Zwiększasz bezpieczeństwo transportu – monitoring auta i innych pojazdów na parkingu i w trasie
  • Efektywnie zarządzaj parkiem samochodowym
  • Możesz dbać o bezpieczeństwo swojego dziecka w trakcie wycieczki autobusem
Napisz lub zadzwoń do nas
Monitorowanie pojazdów
Krótki czas montażu i wygodny termin

Krótki czas montażu i wygodny termin

Montaż urządzenia zajmuje zaledwie kilkadziesiąt minut. Po tych kilkudziesięciu minutach można prowadzić monitoring auta GPS przez cały czas, lub nawet na jeden dzień.

Zamontowaliśmy dotychczas tysiące urządzeń ciągle pracujących dla naszych klientów. Dopasujemy termin montażu do Państwa potrzeb. Montaż wykonywany jest oczywiście jednorazowo, dzięki czemu po zamontowaniu na stałe mogą się Państwo cieszyć kontrolą nad swoją flotą oraz oszczędnościami w firmie.

Śledzenie GPS może pomóc nie tylko firmom zaoszczędzić pieniądze, ale też osobom indywidualnym zabezpieczyć pojazd przed kradzieżą.

AMORTYZACJA W KILKA TYGODNI LUB NAWET DNI

Oszczędzasz paliwo i koszty przestojów dzięki precyzyjnemu określeniu zużycia paliwa na każdy przejechany kilometr. Oddzielenie wyjazdów prywatnych od służbowych jest przejrzyste i wiarygodne. Zużycie paliwa jest znane i oszczędna jazda może być nagradzana.

Zamiast wierzyć na słowo, możesz wszystko kontrolować, dzięki czemu zarządzanie firmą i będzie skuteczniejsze i bardziej wydajne. Tani monitoring pojazdów to coś, w co naprawdę warto zainwestować. Oprócz monitoringu pojazdów oferujemy również obsługę etoll.

AMORTYZACJA W KILKA TYGODNI LUB NAWET DNI

Wybrane funkcje

Na co pozwala nasz system?

Pewne stany pojazdu mogą być monitorowane w czasie rzeczywistym. Możliwe jest także otrzymanie alarmu z przekroczenia określonych limitów. Zapamiętane wartości są prezentowane w formie wykresu i udostępniane za pomocą portalu.

Zarządzaj swoimi potrzebami i kontroluj zużycie paliwa we flocie - monitorowanie aut przez naszą aplikację obniży koszty w twojej firmie.

Portal lokalizacji pojazdów umożliwia śledzenie i lokalizację pojazdów w czasie rzeczywistym. W dowolnym czasie możliwe jest przejrzenie przejechanych tras.

Za pomocą portalu można uzyskać szereg ważnych informacji w celu optymalizacji czasu pracy i kontroli pojazdu.

Jest to narzędzie do lokalizowania i śledzenia pojazdów, maszyn i innych środków transportu, które nie mogą poruszać się poza ściśle określonym obszarem.

Dane z tachografu dostępne będą w postaci pliku DDD. Jest to standar, jeśli chodzi o monitorowanie floty samochodowej.

Steruj swoim pojazdem zdalnie, nie odchodząc od komputera. Możesz też zdalnie włączyć i wyłączyć silnik.

Zmniejsz ryzyko kradzieży pojazdu, gdy zapomnisz je zamknąć lub twój pracownik zapomni. Oferujemy monitoring auta na parkingu, nie tylko w ruchu.

Delegacje i diety zagraniczne - na to również pozwala nasz monitoring aut GPS.

Możesz komunikować się z naszym systemem poprzez API, dzięki czemu monitorowanie floty samochodowej czy floty innego rodzaju jest jeszcze łatwiejsze..

Upewnij się, że pojazd jest prowadzony przez właściwego kierowcę. Dodatkowo zabezpieczasz w ten sposób auto przed kradzieżą.

Jeśli paliwo wycieka ze zbiornika bądź jest przez kogoś kradzione, zostaniesz powiadomiony.

Podgląd na status zapłonu pojazdu.

Motywacja do ekonomicznego i poprawnego stylu jazdy - zwiększasz bezpieczeństwo swoich pojazdów, kierowców oraz innych uczestników ruchu drogowego

Dzięki naszym rozszerzonym funkcjom zabezpieczającym zmniejszasz ryzyko kradzieży pojazdu i zwiększasz prawdopodobieństwo jego szybkiego odnalezienia w przypadku kradzieży

Dla kogo?
Jakie pojazdy obsłuży nasz system?

Jesteśmy w stanie zainstalować system GPS we wszystkich typach pojazdów i środkach transportu. Należą do nich samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, ciągniki i naczepy, pojazdy komunalne i specjalne, a także motocykle, quady, jachty.

Niezależnie, czy prowadzisz firmę transportową przewożącą towary, czy firmę przewozową zajmującą się przewozem osób, lub pzystań z jachtami bądź wypożyczalnię samochodów – nasz system stworzony jest dla Ciebie. Oferujemy tani monitoring pojazdów wszelkiego rodzaju, przy tym oferujemy bardzo wysoką dokładność i niezawodność.

Zamów tani monitoring pojazdów

Łatwość użytkowania
Śledź z dowolnego urządzenia

Nasz system jest najlepszym narzędziem do monitorowania położenia Twoich pojazdów jak i ich stanu. Jako eksperci w telematyce, oferujemy Państwu efektywny i łatwy w obsłudze system, który przynosi wymierne korzyści w zarządzaniu pojazdów!

Do śledzenia możesz używać aplikacji przeglądarkowej na twoim komputerze czy laptopie, a także aplikacji mobilnych na smartfonach i tabletach.

Śledzenie GPS jest dzięki naszej aplikacji proste, wygodne i przy tym tanie.

Zamów monitorowanie floty samochodowej

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego monitoringu GPS

Jaka jest dokładność urządzeń do śledzenia GPS?

Dokładność urządzeń wynosi do 0.5 m. Więc jeżeli samochód, autobus czy inny pojazd przemieści się choćby o kilka metrów, nasz system to wykryje.

Jak długo trwa montaż urządzenia?

Montaż urządzenia zajmuje z reguły około 60 minut, zależy to jednak od typu pojazdu.

Czy urządzenie jest objęte gwarancją?

Tak, wszystkie nasze urządzenia są objęte 24-miesięczną gwarancją.

Czy aplikacja pozwala monitorować auto podczas postoju?

Tak, monitorowanie odbywa się również w trakcie postoju.

Czy można monitorować prywatne samochody, czy oferta jest tylko dla firm?

Nasza oferta jest skierowana również do osób indywidualnych. Jeśli np. udostępniasz swojemu dziecku samochód na weekend, warto mieć zainstalowane urządzenie, które będzie informować o położeniu i stanie pojazdu – ze względu zarówno na bezpieczeństwo dziecka, jak i pojazdu. Możliwe jest również skorzystanie z monitorowania auta na 1 dzień.

Nasza oferta śledzenia GPS obejmuje także:

Monitorowanie autobusów

Monitorowanie autobusów

Prowadzisz firmę zajmującą się przewozem osób i chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojej floty, kierowców i pasażerów? A może twoje dziecko jedzie na wycieczkę szkolną i chcesz wiedzieć, co dzieje się z autobusem? Dzięki naszym urządzeniom będziesz znać dokładne położenie i stan autobusu lub autobusów.
Dowiedz się więcej
Monitorowanie cennych ładunków

Monitorowanie cennych ładunków

Przewozisz lub wysyłasz cenny ładunek? Nie ryzykuj jego utraty. Nasze urządzenia mogą śledzić położenie paczek zawierających urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, biżuterię i inne wartościowe przedmioty. Są w stanie wysyłać i odbierać sygnał nawet w pojemnikach aluminiowych.
Dowiedz się więcej
Monitorowanie pojazdów na 1 dzień

Monitorowanie pojazdów na 1 dzień

Pożyczasz swojemu dziecku, rodzeństwu lub rodzicom auto? A może martwisz się o swojego męża lub żonę? Warto w takiej sytuacji zainstalować urządzenie śledzące GPS, dzięki któremu będziesz znać położenie i stan pojazdu przez określony czas - 1 dzień, tydzień, miesiąc.
Dowiedz się więcej

Nasze rozwiązania charakteryzuje stabilność działania, niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, nie idziemy na kompromisy.

Kadra profesjonalnych programistów i inżynierów zapewni najwyższą jakość zarówno od strony oprogramowania, jak i fizycznego wykonania naszych produktów. Nie oszczędzamy i nie idziemy na łatwiznę. Gwarantujemy stabilność działania naszych rozwiązań oraz ich użyteczność.

Nasze urządzenia służące do śledzenia GPS charakteryzują się bardzo wysoką dokładnością (do 0.5 m) oraz bogatym zakresem funkcji. Jeśli posiadasz flotę aut osobowych, autobusów czy ciężarówek, chcesz śledzić prywatne auto przez 1 dzień lub monitorować położenie GPS cennego ładunku - nasze rozwiązania są wlaśnie dla Ciebie.

OPINIE KLIENTÓW

Na Pana Piotra zawsze można liczyć. Realizacja wykonana profesjonalnie, terminowo, wszystko zrobione na czas. Nie jest to pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z usług firmy Petrovision oraz na pewno nie ostatni.
Łukasz P., Warszawa
Dzięki użyciu systemu Autobserwacja nie mamy już problemów z ginącym paliwem. Dodatkowo jest lepsza kontrola nad flotą, można zapobiec wielu problemom. Koszt systemu jest nieporównanie niski do tego, jakie daje on nam korzyści. Jedyne czego żałuę, to że nie zainstalowaliśmy sobie tego systemu wcześniej.
Przemysław R., Bydgoszcz
Monitorowanie autobusu pozwala mi spać spokojnie, gdy moje dziecko jest na wycieczce szkolnej. Wiem, gdzie znajduje się autobus, mogę to sprawdzić o każdej porze dnia i nocy. Nie muszę co chwilę dzwonić do córki i pytać, czy wszystko w porządku.
Jolanta G., Poznań
Fundusze Europejskie

PETROVISION PIOTR KACZMAREK realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zakup usługi doradczej o charakterze prorozwojowym polegającej na wsparciu prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstwa poprzez wejście na nowe rynki zbytu i rozszerzenie oferty produktowej przedsiębiorstwa. Kwota dofinansowania: 104 348,75 zł.

Fundusze Europejskie

PIOTR KACZMAREK PETROVISION realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Ekspansja eksportowa firmy PETROVISION Piotr Kaczmarek na rynkach Zatoki Perskiej”

Celem projektu jest budowa międzynarodowej sieci sprzedaży rejestratorów GPS i technologii informatycznej autorstwa Petrovision poprzez pozyskanie partnerów handlowych na wybranych rynkach krajów Zatoki Perskiej

Dofinansowanie projektu z UE: 93 200 PLN