Cennik

Poniższe ceny to ceny brutto, zawierają 23% podatek VAT.

Urządzenie + abonament roczny płatny na 1 rok z góry

Wersja bez e-TOLL540 zł brutto
Wersja z e-TOLL690 zł brutto

Urządzenie + abonament roczny płacony co miesiąc

Cena urządzenia420 zł brutto
Abonament miesięczny bez e-TOLL13.50 zł brutto
Abonament miesięczny z e-TOLL 26 zł brutto

Urządzenie + monitoring przez 1 dzień lub kilka dni

Kaucja zwrotna za urządzenie430 zł brutto
1 dzień korzystania z urządzenia i systemu12.30 zł brutto
Jednorazowy koszt administracyjny*35 zł brutto

Dodatkowe opłaty

Montaż 1 urządzenia **184,50 zł brutto

* Jednorazowy koszt administracyjny obejmuje aktywację urządzenia i karty SIM w systemie. Karta SIM wchodzi w skład zestawu.

** W przypadku opcji Basic, której dotyczy ten cennik, możliwy jest samodzielny montaż, instrukcja montażu do pobrania tutaj. W przypadku podłączania do matrycy CAN, aby korzystać ze wszystkich funkcji systemu, konieczne jest zamówienie montażu.

Na każde urządzenie dajemy 12-miesięczną gwarancję.

Nasze rozwiązania charakteryzuje stabilność działania, niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, nie idziemy na kompromisy.

Kadra profesjonalnych programistów i inżynierów zapewni najwyższą jakość zarówno od strony oprogramowania, jak i fizycznego wykonania naszych produktów. Nie oszczędzamy i nie idziemy na łatwiznę. Gwarantujemy stabilność działania naszych rozwiązań oraz ich użyteczność.

Nasze urządzenia służące do śledzenia GPS charakteryzują się bardzo wysoką dokładnością (do 0.5 m) oraz bogatym zakresem funkcji. Jeśli posiadasz flotę aut osobowych, autobusów czy ciężarówek, chcesz śledzić prywatne auto przez 1 dzień lub monitorować położenie GPS cennego ładunku - nasze rozwiązania są wlaśnie dla Ciebie.

OPINIE KLIENTÓW

Na Pana Piotra zawsze można liczyć. Realizacja wykonana profesjonalnie, terminowo, wszystko zrobione na czas. Nie jest to pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z usług firmy Petrovision oraz na pewno nie ostatni.
Łukasz P., Warszawa
Dzięki użyciu systemu Autobserwacja nie mamy już problemów z ginącym paliwem. Dodatkowo jest lepsza kontrola nad flotą, można zapobiec wielu problemom. Koszt systemu jest nieporównanie niski do tego, jakie daje on nam korzyści. Jedyne czego żałuę, to że nie zainstalowaliśmy sobie tego systemu wcześniej.
Przemysław R., Bydgoszcz
Monitorowanie autobusu pozwala mi spać spokojnie, gdy moje dziecko jest na wycieczce szkolnej. Wiem, gdzie znajduje się autobus, mogę to sprawdzić o każdej porze dnia i nocy. Nie muszę co chwilę dzwonić do córki i pytać, czy wszystko w porządku.
Jolanta G., Poznań
Fundusze Europejskie

PETROVISION PIOTR KACZMAREK realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zakup usługi doradczej o charakterze prorozwojowym polegającej na wsparciu prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstwa poprzez wejście na nowe rynki zbytu i rozszerzenie oferty produktowej przedsiębiorstwa. Kwota dofinansowania: 104 348,75 zł.

Fundusze Europejskie

PIOTR KACZMAREK PETROVISION realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Ekspansja eksportowa firmy PETROVISION Piotr Kaczmarek na rynkach Zatoki Perskiej”

Celem projektu jest budowa międzynarodowej sieci sprzedaży rejestratorów GPS i technologii informatycznej autorstwa Petrovision poprzez pozyskanie partnerów handlowych na wybranych rynkach krajów Zatoki Perskiej

Dofinansowanie projektu z UE: 93 200 PLN