Historia firmy

Istniejemy od dawna i ewoluujemy

Od 1993 r.

Dowiedz się więcej

Nasza firma została założona w 1993 roku. Specjalizowaliśmy się wtedy w dziedzinie systemów zabezpieczeń, systemów sygnalizacji pożarowej, alarmów, systemów antenowych. Do dziś jesteśmy całkowicie niezależną firmą w prywatnych rękach. Dzięki naszej płaskiej strukturze organizacyjnej możemy szybko i skutecznie reagować na potrzeby naszych klientów i wymogi rynku, oferując indywidualne rozwiązania.

Nasze produkty są zarówno opracowywane, jak i produkowane w Europie. Jesteśmy również jednymi z pierwszych, którzy kilka lat temu rozpoczęli rozwój systemów monitorowania pojazdów. Spełniają one najwyższe standardy jakości dla produktów tego typu na naszym kontynencie.

Nasza siła leży również w bliskości z naszymi klientami – zarówno bliskości geograficznej, jak i międzyludzkiej. Wspieramy klientów nie tylko w kwestii wprowadzania i stosowania naszych produktów w ich odpowiednim środowisku systemowym, ale również reagujemy elastycznie na indywidualne potrzeby stworzenia pewnych rozwiązań.

Zaufało nam mnóstwo firm i instytucji, dla których świadczyliśmy usługi na najwyższym poziomie.

Montowaliśmy

 1. Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN)
 2. Systemy Telewizji Przemysłowej (CCTV)
 3. Systemy Kontroli Dostępu (ACC)
 4. Systemy Wykrywania i Sygnalizacji Pożaru (SAP)

Instalowaliśmy

 1. Systemy Antenowe
 2. Systemy Telewizji Kablowej
 3. Sieci Komputerowe
 4. Sieci Telefoniczne i Teletechniczne
 5. Systemy Videodomofonowe i Domofonowe
 6. Systemy Interkomowe
 7. Systemy Nagłośnieniowe
 8. Systemy Automatyki Budynkowej

Wykonywaliśmy

Instalacje elektryczne w ramach potrzeb dla naszych systemów.

Obecnie wyspecjalizowaliśmy się w znacznie szerszym zakresie działania obejmujący monitorowanie pojazdów i bramki biometryczne.

W PRZESZŁOŚCI WYKONYWALIŚMY

historia

Systemy alarmowe

historia

Telewizja przemysłowa

historia

Sieci komputerowe

historia

Domofony

historia

Systemy antenowe

historia

Systemy nagłośnieniowe

historia

Kontrola dostępu

historia

Interkomy

historia

Systemy przeciwpożarowe

historia

Automatyka budynkowa

Nasze rozwiązania charakteryzuje stabilność działania, niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, nie idziemy na kompromisy.

Kadra profesjonalnych programistów i inżynierów zapewni najwyższą jakość zarówno od strony oprogramowania, jak i fizycznego wykonania naszych produktów. Nie oszczędzamy i nie idziemy na łatwiznę. Gwarantujemy stabilność działania naszych rozwiązań oraz ich użyteczność.

Nasze urządzenia służące do śledzenia GPS charakteryzują się bardzo wysoką dokładnością (do 0.5 m) oraz bogatym zakresem funkcji. Jeśli posiadasz flotę aut osobowych, autobusów czy ciężarówek, chcesz śledzić prywatne auto przez 1 dzień lub monitorować położenie GPS cennego ładunku - nasze rozwiązania są wlaśnie dla Ciebie.

OPINIE KLIENTÓW

Na Pana Piotra zawsze można liczyć. Realizacja wykonana profesjonalnie, terminowo, wszystko zrobione na czas. Nie jest to pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z usług firmy Petrovision oraz na pewno nie ostatni.
Łukasz P., Warszawa
Dzięki użyciu systemu Autobserwacja nie mamy już problemów z ginącym paliwem. Dodatkowo jest lepsza kontrola nad flotą, można zapobiec wielu problemom. Koszt systemu jest nieporównanie niski do tego, jakie daje on nam korzyści. Jedyne czego żałuę, to że nie zainstalowaliśmy sobie tego systemu wcześniej.
Przemysław R., Bydgoszcz
Monitorowanie autobusu pozwala mi spać spokojnie, gdy moje dziecko jest na wycieczce szkolnej. Wiem, gdzie znajduje się autobus, mogę to sprawdzić o każdej porze dnia i nocy. Nie muszę co chwilę dzwonić do córki i pytać, czy wszystko w porządku.
Jolanta G., Poznań
Fundusze Europejskie

PETROVISION PIOTR KACZMAREK realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zakup usługi doradczej o charakterze prorozwojowym polegającej na wsparciu prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstwa poprzez wejście na nowe rynki zbytu i rozszerzenie oferty produktowej przedsiębiorstwa. Kwota dofinansowania: 104 348,75 zł.

Fundusze Europejskie

PIOTR KACZMAREK PETROVISION realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Ekspansja eksportowa firmy PETROVISION Piotr Kaczmarek na rynkach Zatoki Perskiej”

Celem projektu jest budowa międzynarodowej sieci sprzedaży rejestratorów GPS i technologii informatycznej autorstwa Petrovision poprzez pozyskanie partnerów handlowych na wybranych rynkach krajów Zatoki Perskiej

Dofinansowanie projektu z UE: 93 200 PLN