Chcesz, aby twój handlowiec był punktualny? Zadbaj o to z Petrovision

22 kwietnia 2023

Ważne jest dla Ciebie, aby wizerunek twojej firmy kojarzył się twoim klientom z punktualnością? Chcesz, aby handlowcy zawsze docierali na czas na spotkania z klientami – zarówno strategicznymi, jak i wszystkimi innymi?

System monitorowania pojazdów może sprawić, że będziesz mieć całkowitą kontrolę na temat tego, gdzie znajduje się kierowca, ile ma paliwa w baku, z jakąś prędkością się przemieszcza, czy auto jest odpalone, czy zgaszone. Możesz nawet mieć wgląd w usterki samochodu, jeśli GPS zostanie połączony matrycą CANN.

Więcej informacji na temat działania naszych urządzeń do śledzenia pojazdów GPS znajdziesz tutaj:

Monitorowanie pojazdów GPS

Dlaczego punktualność przedstawiciela handlowego jest ważna?

Punktualność pokazuje, że przedstawiciel handlowy jest odpowiedzialny i szanuje czas swoich klientów oraz współpracowników. To ważny aspekt budowania profesjonalnego wizerunku – zarówno handlowca, jak i całej firmy, którą on reprezentuje.

Klienci cenią się przedstawicielom handlowym, którzy dotrzymują terminów i spotkań. Punktualność jest kluczowa dla utrzymania dobrych relacji z klientami i zwiększenia szans na zawieranie dalszych transakcji.

Punktualność pozwala na lepsze zarządzanie czasem, co przekłada się na wyższą efektywność pracy. Dzięki temu przedstawiciel handlowy może skuteczniej realizować swoje cele sprzedażowe.

Dodatkowo, bycie punktualnym pozwala uniknąć niepotrzebnego stresu związanego z opóźnieniami czy koniecznością nadrabiania zaległości. Pracując w sposób zorganizowany, przedstawiciel handlowy może osiągać lepsze wyniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze rozwiązania charakteryzuje stabilność działania, niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, nie idziemy na kompromisy.

Kadra profesjonalnych programistów i inżynierów zapewni najwyższą jakość zarówno od strony oprogramowania, jak i fizycznego wykonania naszych produktów. Nie oszczędzamy i nie idziemy na łatwiznę. Gwarantujemy stabilność działania naszych rozwiązań oraz ich użyteczność.

Nasze urządzenia służące do śledzenia GPS charakteryzują się bardzo wysoką dokładnością (do 0.5 m) oraz bogatym zakresem funkcji. Jeśli posiadasz flotę aut osobowych, autobusów czy ciężarówek, chcesz śledzić prywatne auto przez 1 dzień lub monitorować położenie GPS cennego ładunku - nasze rozwiązania są wlaśnie dla Ciebie.

OPINIE KLIENTÓW

Na Pana Piotra zawsze można liczyć. Realizacja wykonana profesjonalnie, terminowo, wszystko zrobione na czas. Nie jest to pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z usług firmy Petrovision oraz na pewno nie ostatni.
Łukasz P., Warszawa
Dzięki użyciu systemu Autobserwacja nie mamy już problemów z ginącym paliwem. Dodatkowo jest lepsza kontrola nad flotą, można zapobiec wielu problemom. Koszt systemu jest nieporównanie niski do tego, jakie daje on nam korzyści. Jedyne czego żałuę, to że nie zainstalowaliśmy sobie tego systemu wcześniej.
Przemysław R., Bydgoszcz
Monitorowanie autobusu pozwala mi spać spokojnie, gdy moje dziecko jest na wycieczce szkolnej. Wiem, gdzie znajduje się autobus, mogę to sprawdzić o każdej porze dnia i nocy. Nie muszę co chwilę dzwonić do córki i pytać, czy wszystko w porządku.
Jolanta G., Poznań
Fundusze Europejskie

PETROVISION PIOTR KACZMAREK realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zakup usługi doradczej o charakterze prorozwojowym polegającej na wsparciu prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstwa poprzez wejście na nowe rynki zbytu i rozszerzenie oferty produktowej przedsiębiorstwa. Kwota dofinansowania: 104 348,75 zł.

Fundusze Europejskie

PIOTR KACZMAREK PETROVISION realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Ekspansja eksportowa firmy PETROVISION Piotr Kaczmarek na rynkach Zatoki Perskiej”

Celem projektu jest budowa międzynarodowej sieci sprzedaży rejestratorów GPS i technologii informatycznej autorstwa Petrovision poprzez pozyskanie partnerów handlowych na wybranych rynkach krajów Zatoki Perskiej

Dofinansowanie projektu z UE: 93 200 PLN