Bramki biometryczne

Chroń swoich pracowników, pacjentów i klientów przed pandemią COVID-19

Zmniejsz koszty działalności poprzez
redukcję zbędnych etatów

Dowiedz się więcej
Zmniejszysz ryzyko<br />
obniżysz koszty

Zmniejszysz ryzyko
obniżysz koszty

Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy w mediach pojawia się informacja, że w Państwa firmie ktoś został zarażony COVID-19. Jak odbiłoby się to na zaufaniu wobec Państwa marki oraz na poczuciu bezpieczeństwa Państwa klientów, pacjentów, czy pasażerów?

Jak Państwo czuliby się, gdyby Państwa firma czy instytucja, za którą jesteście Państwo odpowiedzialni, przyczyniła się do znacznego rozprzestrzenienia pandemii?

Warto zapobiec takim sytuacjom i odpowiednio się zabezpieczyć. Biorąc pod uwagę potencjalne negatywne konsekwencje, może to być jedna z najlepszych inwestycji dla Państwa firmy.

Strażnik zdrowia twoich klientów, pasażerów, pacjentów i pracowników

Nasza bramka służy jako swoisty strażnik, któremu jednak nie musisz płacić comiesięcznej pensji i wyznaczać mu godzin pracy, gdyż będzie ona dla Ciebie pracować cały czas.

Pasażerowie na lotnisku, pacjenci w klinice, pasażerowie autobusu czy metra, klienci w supermarkecie – wszystkie te osoby są narażone na zarażenie się COVID-19 (w przyszłości potencjalnie innymi wirusami). Odkażanie rąk czy noszenie maseczek zmniejza ryzyko zakażenia, ale go nie eliminuje.

Zapobiegając przedostawaniu się na teren Państwa obiektu osób z gorączką, znacznie zmniejszane jest ryzyko narażenia swoich klientów, pacjentów i pasażerów na zarażenie się wirusem. Dodatkowo bramka pozwala na odkażanie rąk w wygodny i higieniczny sposób.

Strażnik zdrowia twoich klientów, pasażerów, pacjentów i pracowników

Design i użyteczność

Wszystko dopracowane do perfekcji

Bramka THERMOGATE wykonana jest w całości ze stali typu INOX, co przekłada się na estetyczne wykonanie i łatwość utrzymania higienicznej czystości, szczególnie w warunkach szpitalnych. Wkomponuje się ona w różne typy wnętrz.

Powody, dla których warto zdecydować się na THERMOGATE:

  • Zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się chorób.
  • Kontrola nad tym, kto wchodzi do obiektu.
  • Zmniejszenia ryzyka utraty reputacji marki i poniesienia strat finansowych.
  • Wygodniejsze odkażanie rąk dla osób wchodzących na teren obiektu.

THERMOGATE nie tylko zmierzy temperaturę osób wchodzących, ale też zapisze, o której godzinie weszły do obiektu, umożliwi odkażenie dłoni oraz zapisze zdjęcie osoby wchodzącej do obiektu.

Bramki biometryczne

Funkcje bramki

Na co pozwala bramka?

Wkrótce poznają Państwo funkcje naszej bramki.

Dla kogo?
Dla kogo jest przeznaczony ten produkt?

Nasza bramka przeznaczona jest dla wszystkich firm i instytucji, w których pracują lub do których regularnie przychodzą ludzie. Mogą to być lotniska, kliniki, szpitale, supermarkety, hipermarkety, galerie handlowe, muzea, kina, teatry.

Kiedy mamy do czynienia ze skupiskiem ludzi, znacznie wzrasta ryzyko zakażenia COVID-19, a także innymi wirusami. Bramka w związku z tym nie tylko hamuje rozprzestrzenianie się pandemii, ale też może wpłynąć na ogólnie ogranicznenie rozprzestrzeniania się wszelkich chorób i drobnoustrojów, a w konsekwencji poprawę zdrowia społeczeństwa jako całości.

Niewielki koszt
Biorąc pod uwagę możliwości

Automatyzacja procesów zawsze wiąże się z obniżeniem kosztów. Zamiast zatrudniać człowieka, który będzie przy wejściu do obiektu mierzyć temperaturę – wystarczy zainstalować bramkę blokującą wejście na obiekt (opcja z jednoczesnym powiadomieniem służb obiektu w przypadku osób z przekroczoną temperaturą ciała).

Bramka nie tylko zmierzy temperaturę, ale pozwoli także odkazić ręce oraz przedstawi w formie raportu (zdjęcie i godzina), kto wszedł do obiektu. Właściciel obiektu ma też kontrolę, ile osób obecnie znajduje się na jego terenie.

Nasze rozwiązania charakteryzuje stabilność działania, niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, nie idziemy na kompromisy.

Kadra profesjonalnych programistów i inżynierów zapewni najwyższą jakość zarówno od strony oprogramowania, jak i fizycznego wykonania naszych produktów. Nie oszczędzamy i nie idziemy na łatwiznę. Gwarantujemy stabilność działania naszych rozwiązań oraz ich użyteczność.

Nasze urządzenia służące do śledzenia GPS charakteryzują się bardzo wysoką dokładnością (do 0.5 m) oraz bogatym zakresem funkcji. Jeśli posiadasz flotę aut osobowych, autobusów czy ciężarówek, chcesz śledzić prywatne auto przez 1 dzień lub monitorować położenie GPS cennego ładunku - nasze rozwiązania są wlaśnie dla Ciebie.

OPINIE KLIENTÓW

Na Pana Piotra zawsze można liczyć. Realizacja wykonana profesjonalnie, terminowo, wszystko zrobione na czas. Nie jest to pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z usług firmy Petrovision oraz na pewno nie ostatni.
Łukasz P., Warszawa
Dzięki użyciu systemu Autobserwacja nie mamy już problemów z ginącym paliwem. Dodatkowo jest lepsza kontrola nad flotą, można zapobiec wielu problemom. Koszt systemu jest nieporównanie niski do tego, jakie daje on nam korzyści. Jedyne czego żałuę, to że nie zainstalowaliśmy sobie tego systemu wcześniej.
Przemysław R., Bydgoszcz
Monitorowanie autobusu pozwala mi spać spokojnie, gdy moje dziecko jest na wycieczce szkolnej. Wiem, gdzie znajduje się autobus, mogę to sprawdzić o każdej porze dnia i nocy. Nie muszę co chwilę dzwonić do córki i pytać, czy wszystko w porządku.
Jolanta G., Poznań
Fundusze Europejskie

PETROVISION PIOTR KACZMAREK realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zakup usługi doradczej o charakterze prorozwojowym polegającej na wsparciu prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstwa poprzez wejście na nowe rynki zbytu i rozszerzenie oferty produktowej przedsiębiorstwa. Kwota dofinansowania: 104 348,75 zł.

Fundusze Europejskie

PIOTR KACZMAREK PETROVISION realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Ekspansja eksportowa firmy PETROVISION Piotr Kaczmarek na rynkach Zatoki Perskiej”

Celem projektu jest budowa międzynarodowej sieci sprzedaży rejestratorów GPS i technologii informatycznej autorstwa Petrovision poprzez pozyskanie partnerów handlowych na wybranych rynkach krajów Zatoki Perskiej

Dofinansowanie projektu z UE: 93 200 PLN