Systemy antenowe

Instalacje antenowe służą do przesyłu sygnału od anteny odbiorczej do urządzenia końcowego - odbiornik telewizyjny, telewizyjna karta komputerowa, tuner programów kodowanych i niekodowanych - zarówno programów naziemnych jak i satelitarnych. Z reguły problemów nie ma w przypadku, gdy mamy do czynienia z jednym odbiornikiem sygnału telewizyjnego. W przypadku, kiedy "w grę" wchodzi już więcej odbiorników i dodatkowo korzystających z kilku źródeł sygnału (telewizja naziemna, telewizja satelitarna, programy radiowe), zaczyna powstawać problem.

Po pierwsze, problem z zapewnieniem odpowiedniej jakości przesyłanego sygnału. Po drugie, problem z dostarczeniem tych wszystkich wcześniej wspomnianych sygnałów do jednego gniazdka antenowego.

Dzięki naszej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu, możemy zaproponować naszym klientom optymalne rozwiązanie zarówno co do funkcjonalności jak i ceny. Oferowane przez nas systemy oparte są o najnowocześniejsze urządzenia z zaawansowanymi technologiami a jednocześnie rozwiązania o wysokiej niezawodności i funkcjonalności.

Montujemy zarówno systemy antenowe bardzo zaawansowane dla dużych osiedli mieszkaniowych, hoteli i jednocześnie małe dla klientów indywidualnych.

Specjalizujemy się jednak głównie w dużych systemach antenowych ze stacjami czołowymi.

Cechy dobrego systemu antenowego: