Systemy kontroli dostępu

Jedną z ważniejszych zasad bezpieczeństwa jest kontrola ilości osób poruszających się w ramach wyznaczonych obszarów. Dzięki systemowi kontroli dostępu, możemy decydować kto, gdzie i kiedy może wejść a to ma kluczowe znaczenie dla ochrony budynku, pracujących w nim osób oraz znajdujących się tam informacji i mienia.

W skład systemów kontroli dostępu wchodzi szereg rozwiązań technicznych. Zadaniem ich jest umożliwienie swobodnego poruszania się w obiekcie osób uprawnionych oraz ochrona przed wtargnięciem osób niepowołanych.

Firma nasza zajmuje się w pełni profesjonalnymi systemami zarządzania całym budynkiem i funkcjonujących w nim systemów bezpieczeństwa.

W celu dobrania odpowiednich elementów systemu i jego konfiguracji, ważne jest poprawne zidentyfikowanie skali i rodzaju zagrożeń występujących w budynku lub na chronionym obszarze oraz określenie roli systemu kontroli dostępu, jaką ma spełniać.

Dzięki naszej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu, możemy zaproponować naszym klientom optymalne rozwiązanie. Oferowane przez nas systemy oparte są o najnowocześniejsze urządzenia z zaawansowanymi technologiami a jednocześnie rozwiązania o wysokiej niezawodności i funkcjonalności, znacznie wykraczającej poza zwykłą kontrolę wejść i wyjść osób uprawnionych (np. tworzenie raportów obecności, planowania zużycia energii, usprawniają organizację pracy oraz podnoszą bezpieczeństwo obiektu i jego użytkowników).

Korzyści płynące z zastosowania systemów kontroli dostępu