Systemy domofonowe

Prawie na co dzień spotykamy się z różnego rodzaju domofonami i nigdy się nad tym nie zastanawiamy. Jak wyglądałoby bez nich nasze życie? Czy umielibyśmy bez nich sobie poradzić, gdyby nam je naraz wszystkie zabrano?

Odpowiedzi na te pytania nasuwają się same. Na pewno jedno - więcej mielibyśmy ruchu.

Jednak nie o to chodzi. W obecnym zwariowanym (zagonionym) świecie i tak biegamy (a może jeździmy) jak nakręceni. I jeszcze życie bez domofonów, bieganie po klatkach z dołu do góry i z góry na dół - tego już za dużo.

Dlatego dla wygody człowieka, wymyślono domofony i następnie wideodomofony.

Możemy zadzwonić do czyjegoś mieszkania, bez zbędnego chodzenia. Mieszkaniec może podejrzeć przez monitor, czy to my czy ktoś się za nas podszywa. Można też nie używając klucza otworzyć kodem drzwi wejściowe.

Obecnie stosuje się domofony analogowego i cyfrowe szybko wypierające te pierwsze.

Dzięki naszej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu, możemy zaproponować naszym klientom optymalne rozwiązanie zarówno co do funkcjonalności jak i ceny. Oferowane przez nas systemy oparte są o najnowocześniejsze urządzenia z zaawansowanymi technologiami a jednocześnie rozwiązania o wysokiej niezawodności i funkcjonalności.

Montujemy zarówno systemy wideo bardzo zaawansowane dla dużych osiedli mieszkaniowych z łączności zwrotną do ochrony i jednocześnie małe dla klientów indywidualnych.

Zdecydowana większość montowanych przez nas systemów domofonowych jest cyfrowymi systemami wideodomofonowymi.

Główne zalety cyfrowego systemu wideodomofonowego: