Witamy

Istniejemy na rynku zapezpieczeń od 1993 roku. W tym stosunkowo krótkim okresie działalności zdobyliśmy wiele doświadczeń w zabezpieczaniu obiektów przemysłowych, usługowych, handlowych i produkcyjnych.

Nasze usługi świadczymy z dużą starannością. Dbamy o potrzeby klienta. Projekty opracowujemy według indywidualnych wymagań. Uczciwość, bezpieczeństwo i zaufanie są naszą wizytówką.

Wiemy jak w dzisiejszych burzliwych czasach trudno o spokój i poczucie bezpieczeństwa. Wielu ludzi próbuje wtargnąć w nasze życie i zakłócić ład, harmonię i spokój. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy usługi, które mają pomóc przywrócić spokój i zapewnić bezpieczeństwo.

Wszystkie wykonane przez nas systemy oparte są na urządzeniach przodujących firm światowych i krajowych z użyciem najnowszych technologii.

Małe koszty własne działalności a także niewygórowane ceny naszych usług pozwalają nam z powodzeniem konkurować z innymi dużo większymi firmami. Dla nas najważniejszy jest klient i jego zadowolenie z wysokiej jakości usług oraz atrakcyjnych cen.

Jesteśmy do Państwa usług.

Piotr Kaczmarek
Właściciel